Skocz do zawartości

Car4ever


TORCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Bawie się już pewien czas 3d studio max i ciotka na urodziny chce mi coś kupić. I tak myśle czy nie wybrać płytki na DVD Car4ever. Jak myślicie czy z tej płytki moge się czegoś nauczyć i czy warto to kupić?

 

A i takie malutkie pytanko. Bo na tej stronce http://www.evermotion.org na samym dole jest napisane,"EVERMOTION s.c., ul. Sikorskiego 30/8, 15-667 Bialystok, POLAND" czyli oni są z Białegostoku, a ja równiez jestem z Białęgostoku to mógłbym osobiście odebrać taką płytkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

siewka,

 

sam rpzerabiałem car4ever, no i mi się podobało

fakt, rzecz jest o samym modelowaniu, jest pokazane dokładnie co i jak, ale późniejsze elementy( np, lusterko, grill) robi się podobnymi technikami co wcześniejsze elementy i nie jest to już pokazane- moim skromnym zdaniem to dobrze bo samemu można ocenić czy coś ci dał ten tutek czy...- duzo ciekawych trików a propos box modellingu jest (bo tylko taką techniką się posługuje prowadzący) - ciekawych dla kogoś kto zaczyna :D - a ja taki byłem. Genralnie rzecz wqarta uwagi, cena też przystępna,

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szkoda kasy. Za free możesz ściągnąć kilka dobrych videotutoriali a propos modelowania samochodów (najlepsze jakie znalazłem są na http://www.3d-palace.com, wystarczy się zarejestrować na forum). Mnie te darmowe tutoriale BARDZO pomogły, jest w nich pokazane modelowanie WSZYSTKIEGO - od początku do końca.

 

Z drugiej strony... Car4Ever nie widziałem. Widziałem Mental4Ever, i jakość mnie nie powaliła (to fakt, dużo ciekawych informacji, ale jednocześnie wiele rzeczy zostało wyjaśnione bardzo pobierznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności