Skocz do zawartości

ActionScript - odczytywanie zawartości


HaLord

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Raczej bez np. PHP sie nie obejdzie, jezeli robisz na serwie.

 

Kumpel z flab.pl podpowiada mi, ze "w nowym Flashu jest FileReference, ktore ma metode FileReference.browse - wywoluje ona okno dialogowe do wybrania plikow".

 

Moze styknie. Dziala tylko lokalnie.

 

 

Jezeli to ma byc prezentacja to mozesz skorzystac z programow zinc, screenweaver, swfstudio, swfkit. One potrafia wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm bez PHP się nie obejdzie powiadasz... no dobra tylko powiedz mi (bo z PHP jestem niestety ZIELONY) jaki udział w budowaniu listy plików ma mieć to PHP? Czy odpowiedni skrypt ma budować listę plików i wysłać ją do obiektu flash czy chodzi Ci o coś innego?

 

Nowego flasha niestety nie mam, a funkcja o której mówisz nie jest tym czego szukam.

 

Sprecyzuję Ci o co mi dokładnie biega. Otóż chcę zrobić strone we flashu która buduje w sposób dynamiczny swoją treść (przyciski, odnośniki, teksty, obrazki, etc) w oparciu o zawartość mojego konta WWW. Właśnie dlatego szukam wyżej wymienionej funkcji bo ona była by podstawą do stworzenia takowej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz powiedzieć, że masz na przykład na serwie jakieś obrazki, i we flashu się one wyświetlają?? Jeżeli wgrasz na serwer nowy obrazek to się będzie automatycznie ładował do filmu flash'a?? Jeżeli tak to można skorzystać z np. MySQL + PHP.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności