Skocz do zawartości

nienormalne rwanie 3d studio


Valery

Rekomendowane odpowiedzi

mam 1Gb Ram, radeon 9600 256Mb

problem polega na tym ze jak mam jakąś wieksza scene to tnie. normalka. ale jak ukryje wiekszosc obiektów, albo normalnie Hide albo na layerach to nadal tnie. załuzmy zostawiam boxa 1x1x1 i nadal tnie

ktos wie co z tym zrobic?

 

aha dodam jescze ze to nie jest lekie pocianie tylko tak okrutne skakanie ze uniemozliwia prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mam inną przypadłość, jeżeli pracuję w maxie dłużej niż około 5 godzin program na pewno się zawiesi, czy odwali inny ciekawy numer (np po załadowaniu sceny obiekt znika stając się dump object) profilaktyczne zamknięcie maxa po kilku godzinach rzeźbienia zawsze zapewni stabliną pracę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja juz zacząłem watpic w swoj sprzet. zrobiłem format, zainstalowałem wszystko na nowo i tnie dalej, nawet jak zostawie boxa 1x1x1 gdy ukryte sa inne elementy. ale w tym wszystkim najfajniejsze jest to ze gdy przesuwam cos wzgledem osi Y to nie tnie wcale a w innych tnie :/

 

dodatkowo jak wczytam niektóre prace ( konkretnie te w których uzywałem opcju merge lub import to mam skaszanioną jakosc w wievporcie wyglada to tak jak na obrazku nizej

czy ktos wie co zrobic zeby było u mnie normalnie? czy ktos miał juz takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukałem najnowszych sterowników, znalazłem zainstalowałem i... normalnie z krzesła spadłem. NIC nie zarywa, i to moge całą scene miec uruchomiona bez zadnego ukrywania i wcale nietnie, po prostu szok :D

 

jednak problem który jest pokazany na obrazku powyzej nadal pozostał nierozwiazany :? przypominam iz takie cos dzieje mi sie tylko gdyz do sceny dodam cos za pomoca funkcji merge albo import

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności