Skocz do zawartości

Jak to wszystko polaczyc


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kupilem juz sobie ten dysk ale teraz mam problem. Nie wiem jak polaczyc go z tym starym. Kiedy w biosie pisze ladnie ze master to 80 GB a slave to 20 GB (czyli dobrze) komputer po restarcie zatrzymuje sie i nie chce wgrac windowsa. Pewnie cos jest zle podlaczone, tylko jak to dobrze podlaczyc? Teraz mam oba dyski na jednej tasmie. Pomocy!

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

na 80'tce mam win xp a na 20'tce mam win 98. zworki sa raczej dobrze podlaczone bo w biosie pokazuje ze 80'tka jest master a 20'tka jest slave. nawet kiedy odlacze 80'tke to komputer i tak nie widzi 20'stki a jest na niej win 98 wiec powinna ruszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o bootowanie? mam teraz ustawione na IDE-0. chyba ze chodzi ci o funkcje Auto Detection. tam na pierwszym miejscu jest 80'tka a na drugim 20'tka. Dziwne jest to ze w Auto Detection wszysko jest ok ale jak podlacze juz oba twardziele to z bootowania znika IDE-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plyty glownej nie zmienialem. tam gdzie byl stary twardziel wstawilem nowego 80'tke a starego wlozylem w kieszen. teraz sa na tej samej szelce. kieszen z 20'tka jest na koncu a 80'tka w srodku szelki. oba sa wpiete do pierwszego IDE.

 

tak w ogole to mam taki problem ze mam jeszcze do tego nagrywarke i cd-roma. mozesz mi rozpisac jak to wszystko podlaczyc do siebie zeby mi wszystko dzialalo. bo teraz jaden cd-rom mam nieaktywny (no i jeden dysk). czy na jednej szelce maja byc dwa dyski czy moze dysk i naped? bo juz zdurnialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności