Skocz do zawartości

[scena] Pokoik :P ( początki )


TORCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bo jestem tu od nie dawna i chciałbym pokazać moją pierwszą większą prace i chce ją skończyć. Chciałbym, żebyście mi pomogli bo są to moje początki i się dopiero ucze. Bardzo chętnie skorzystam z Waszych rad i mam nadzieje, że uda mi się tą prace skończyć.

 

Modele są moje stare i na razie nie dawałem zbyt duużo obiektów i tekstur. Oczywiście modele będą przerobione i musze okna wymienić :P. Najwięcej to chciałem pobawić się światłem i jakoś mi nie wychodzi. Mam 2 światła v-ray i "Target Dirictional Light". Jakoś te światła wychodza nie realistycznie zbytnio i chciałbym abyście mi pomogli. Może powiecie jakie dać ustawienia w tych światłach i co zmienić. ( Na suficie jest taki nieralistyczny blask i jest jakoś ciemno w tym pokoju ).

 

pokoj6er.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wstaw w oknach vrlight ,multi 2,5 rayshadows za zewnarz jakies direct light z vray shadows mutiplayer 4, w ustawiniach rendera - to ci nie powiem bo jeszcze nie pamietam dokladnie jak dana funkcja sie nazywa a pod reka nie mam yteraz maxa, urzywaj texstur vraya,

P.S. w sieci jest duzo tutoriali o oswietleniu sceny vrayem odylam do google.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności