Skocz do zawartości

WIP - Nieskończona Bitwa


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Heh - nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem, ale nigdzie nie wyczytałem, że dokończenie pracy która była pierwotnie na bite jest niedozwolone ;).

Heh po prostu sobie troche olałem i zanim się obejżałem nagle było już po bitwie ;). Ale za dużo nad tym przesiedziałem, żeby to tak zostawić, więc może na przekór sobie, ale to skończe (nie wiem jeszcze kiedy, ale...).

Może coś dodam - bo Leru stwierdził że w centrum jest zbyt pusto... a teraz mam na to nieograniczony czas... a i tak robie to od czerwca... więc jeszcze z miesiąc nie powinien robić różnicy ;).

 

niesk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh - najpierw trzeba mieć dostep do paintera... kiedyś tam troche zrobiłem w trialowej wersji... ale 30dni juz dawno minęło. Pozatym z przyzwyczajenia chyba wole Ps.

Hmm a co do postaci - to raczej ciężko niektóre rzeczy będzie po prostu "wywalić"... wiem, ze nie wszystko jest najlepsze... ale perspektywazabierania sięza ten fragment "od nowa" - jakoś mnie nie nastraja...

Nad postaciami na pierwszym planie i tak będę musiał jeszcze sporo popracować. Pewnie będzie sporo eksperymentów... a efekty - ehh zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności