Jump to content

sammael_at

Members
 • Posts

  515
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sammael_at last won the day on March 3 2006

sammael_at had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Gliwice

sammael_at's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

28

Reputation

 1. Tia. właśnie widzę co to za smutna informacja -.- . 14 dni przed procesem nominacji, szkoda żem tego wcześniej nie wyczytał ;-) może się uda ubłagać ;) :)
 2. Witajcie, sesja skończona, można podłubać coś w wolnym czasie. Może nawet uda się to skończyć ;) Opis: Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt pomocniczy do rozwiązywania zagadek, detektyw przyszłości wyłączył swój instynkt łowcy. Zdany na nowoczesną technikę, nie zauważa nawet, że morderca uciekł mu sprzed nosa.
 3. Ha super! mam nadzieję, że część tego lineartu zostanie na skończonej pracy - było by marnotrawstwem tą przepiękną kreskę zamalowywać na potrzeby standardowego "digital'a" :)
 4. no no nom. zapowiada się fajno - bardzo przyjemnie się patrzy, na koncepty do tej pracki, widać że sobie wszystko przemyślowywujesz :-)
 5. ja wiem, że sesja za pasem, ale nie poddawaj się ;>
 6. nie wiem dlaczego, ale zdecydowanie pierwsza koncepcja wydaje mi sie lepsza - może dlatego, że więcej się tam dzieje? albo to ta "komiksowa" brudność pędzli mi bardziej pasuje. poczekam, aż pokażesz coś jeszcze :)
 7. zdecydowanie ta ostatnia praca podoba mi sie najbardziej :) nie jestem specem od anatomii, to sie nie bede wypowiadać, ale tak optycznie to ta noga wyprostowana jakoś tak wydaje się być wyłamana do przodu trochę, oraz ramię trochę razi, bo jest jakby czymś dociśnięte/idzie ku lepszemu :-)
 8. oo, jest świetny, zwłaszcza niedźwiedziowaty. mały bug - pazur w górnej ręce się zatracił (ma przerwe, tam na brzegu tekstury). pozatym super kolor i poza ;)
 9. Ostatnio przy okazji choroby i parudniowego pobytu w domu miałem okazję uczestniczyć w CGChalllange'u matte paintingowym na cgsociety, czego efektem jest ten oto landszafcik, który dostał się do finałowej 11 :) Nie mając doświadczenia w robieniu bardziej realistycznych rzeczy, mam świadomość wielu niedociągnięć, ale jak na pierwszy matte, jestem z niego umiarkowanie zadowolony. Oraz krótki step-by-step:
 10. Miało być 3d, ale brakło czasu więc wziąłem się za podmalowywanie, a nie sculptowanie, także jest to bardziej 2d niż 3. Przy okazji, jeszcze lepszego 2014 :)
 11. Dzięki, fajnie że się wam podobają. Nasi graficy dali radę ;)
 12. Witajcie ! Długo nic nie wrzucałem, także postanowiłem się trochę odświeżyć i wrzucić kilka konceptów nad którymi miałem przyjemność pracować do gry Deadfall Adventures dla The Farm 51. A idąc za ciosem, pomyślałem że trochę się ostatnio nagromadziło prac, których nie wstyd pokazać szerszej publiczności - tak więc można by tym zainicjować teczkę :) Przechodząc do opisu samych prac - większość czasu spędziłem siedząc przy GUI do Deadfalla, zarówno na PC jak i Xbox'a, począwszy od konceptów do niego, poprzez dużą część związaną z funkcjonalnością (wraz z dzielnymi programistami, których pozdrawiam:), a na flashowych animacjach kończąc. Koncepty powstawały bardziej w formie oderwania się od prac nad GUI niż standardowych obowiązków, także pozwolę sobie pokazać kilka bardziej wykończonych związanych z enviro. Jedną z przyjemniejszych rzeczy nad jaką mogłem pracować przy Deadfall'u było wypełnianie Notesu - pamiątki rodzinnej, która zawierała wskazówki do zagadek i pułapek napotykanych przez głównego bohatera, a niekiedy zawierająca po prostu luźne szkice rozwijające fabułę :) Wszystko stylizowane na rysunek odręczny. Poniżej kilka przykładów: Oraz kilka konceptów "mayańskich" z początkowej fazy projektu: Oraz na deser koncept do artefaktu wokół którego kręci się cała fabuła, a który jest celem poszukiwań Niemców, Rosjan, Mumii oraz nas :) Pozdrawiam serdecznie całe The Farm 51 :)
 13. fajne do robienia zrigowanego basemesha :) a ktoś się tym bawił już? jakieś wrażenia opinie z użytkowania? może jutro będzie troche czasu to coś potestuje
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy