Jump to content

Mikołaj

Members
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mikołaj's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

32

Reputation

 1. Mikołaj

  Mikołaj Madejski

  © Mikołaj Madejski

 2. Concepty postaci, robotów, wnętrza auta, ogólnie hard surface.
 3. Czas ten concept tutaj zaprezentować. Chciałem się zmierzyć z narysowaniem postaci od zera z wyobraźni.
 4. Kolejna weekendowa praca. Miał być sam szkic ale zacząłem wchodzić w szczegóły a potem dodałem jeszcze kolor.
 5. Czas wstawić tutaj moje ostatnie prace. Jedne zainspirowane popularnym ostatnio tematem zamków, inne natomiast to zwykłe szkice ludzi. Przyznam, że bardzo lubię rysować portrety. Oczywiście wszelkie uwagi mile widziane, szczególnie te do zameczka :) Ruiny zamku w Mirowie: Szkice i rysunki: Przy okazji, mój blog, z którego obecnie podlinkowałem moje prace, przestanie istnieć wraz z końcem stycznia. Tak mnie poinformował serwis. Zna ktoś jakąś dobrą alternatywę dla "blog.pl"? Myślałem nad blogspot.org i nad tumblrem. Może są jeszcze jakieś warte uwagi miejsca, gdzie można co jakiś czas wrzucać nowości? :)
 6. Co prawda celem namalowania pejzaży górskich było stoczenie walki ze światłem, walorem i materiałami. Ale kto powiedział, żeby nie robić kroku na przód i nie zrobić czegoś ciekawszego z nudną kompozycją :) revrite - dzięki za sugestię co do enviro. W następnej pracy postaram się zawrzeć jakąś historię. Co do projektowania postaci, muszę w końcu spróbować. Na razie czas miło ucieka przy studiowaniu portretów. W końcu ruszę ten temat :) Graft - dzięki za sugestie i wzięcie mojego studium gór z arabeską na warsztat. Dobrze, są uwagi, będzie postęp. A co do "czelendżów", zwykle nie biorę udziału, bo mój wolny czas angażuję w mnóstwo rzeczy, tutoriale, 2D, 3D, i finalnie te "czelendże" nie mają u mnie najwyższego priorytetu.
 7. Spróbowałem coś narysować z wyobraźni. Jeszcze dużo ćwiczeń przede mną :)
 8. Już zacząłem aktualizować linki. Przepraszam za problem. Przy okazji nowe prace: Wszystko na podstawie fot. Może później coś z dynki namaluję :)
 9. Tomur - exodus powiadasz, ciekawie, ciekawie. Zmieni mi to kolorystykę trochę. Spróbuję :) Kalberos - dzięki! To też znak, że trzeba poćwiczyć enviro :)
 10. Kolejny portret zrobiony dla praktyki. I temat trochę większy: concept gór. Już dostałem opinię, żeby wywalić ten statek, a ja chciałem przetestować dodanie 3D. Może pobawić się z renderem jakiejś stacji górskiej badawczej zamiast tego? Dzięki z góry za opinie!
 11. Trochę aktualności. Pejzaże z referencji, rysunki portretów z referencji i na samym dole narysowane z wyobraźni :)
 12. Studium portretu w kolorze i szkice:
 13. Rysowanie na papierze do drukarki okazało się bardzo dobre! Może na sam długopis się nie zdecydowałem ale wybrałem sobie ołówek 2B i spróbowałem linearnego rysunku. Przy okazji zrobiłem też trochę innych szkiców i czemu nie, auto z wyobraźni też narysowałem :) Chociaż wiem, że jest koślawe, to jest to moje pierwsze auto kompletnie narysowane z bańki :)
 14. Spróbuję więcej poćwiczyć z tym długopisem kulkowym. To właściwie dla mnie nowość. Kiedyś rysowałem na papierze A3 ale wtedy nie miałem motywacji do ćwiczeń a szkicownik A4 jest kompaktowy i mieści się w torbie do podróży. Spróbuję powrócić do dawnego formatu :) I przyznam, że kupowanie szkicowników A4 jakoś nie boli mnie specjalnie. Owszem, kosztuje swoje. Jednak to jedna z rzeczy, przy których nie patrzę na cenę. Być może jak kupię coś tańszego to przejrzę na oczy :D Dzięki za sugestie! :)
 15. SebastianSz - dzięki za opinie. Mam masę błędów w rysunkach: od waloru, przez proporcje, światłocień, niepewną kreskę tu i ówdzie. I tak jak mówisz, z bryłą i masą też średnio. Ale jak poprawię walor, to i to się poprawi :) Staram się nie gumować, to uczy bardzo przemyślanej kreski. No ale nie zawsze wychodzi tak jakbym chciał. Co do papieru, to jakoś tak po prostu nie lubię prążkowanego papieru. Lubię ciągłą kreskę na gładkim papierze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy