Jump to content

Mieszko

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Mieszko

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. @rosikowski przepraszam, że tak późno odpisuję :l Rzadko na razie osiągam pożądany efekt:/ (autoportret mój) :D I dziękuję Ci serdecznie za wskazówki:) No i wrzucam nową pracę po dłuższej przerwie w malowaniu... Piszta co myślita ;P
 2. Dorzucam dwa 'dzieła' ;) oba malunki zostały wykonane w celu ćwiczeń i zabawy:) Referencje ze zdjęć;P Piszta, co myślita;) Pozdrawiam:)
 3. Kolejna praca. Maluję co popadnie, by poćwiczyć.. :) Oceniajcie...
 4. Kolejne dwie prace... Pierwsza to pobawienie się z poprzednią wersją, którą zamieściłam wcześniej, gdyż chciałam trochę poćwiczyć malowanie 'z bani', zaś druga tak dla rozgrzewki po przerwie w malowaniu:) Uwagi jak zawsze bardzo mile widziane:)
 5. Dzięki groch:) Postaram się to naprawić i więcej z tym podziałać:) Takie wskazówki są zawsze dla mnie cenne:)
 6. @Mruk i @Tomasz G macie rację, ja też nie wiem z czego to wynika:/ Staram się bardzo, lecz zawsze wychodzi tak samo. Mam chyba jakiś problem z pędzlami... Wiem jak wygląda każda struktura, aczkolwiek ciężko mi ją namalować, iż używam nieodpowiednich pędzli:/ Ale to jest do wyćwiczenia, jak mówisz Tomaszu G:) Chciałabym bardzo stworzyć coś swojego, lecz na razie uważam, że nie jestem na to gotowa... Więc maluję opierając się na zdjęciach. Albo mam jakieś opory, czy coś... ;P I smutno mi z tym:/ Kolejna praca z referencji ze zdjęcia. Chciałam poćwiczyć światło i kontrast. Oceńcie sami..
 7. @Traitor dziękuję:) Tymczasem chciałam namalować coś bardzo realistycznego i pobawić się kolorami. Mam problem z malowaniem różnych powierzchni i materiałów (nie wiem czy się dobrze wyraziłam) :D W sensie, wszystko co namaluję wygląda, jakby było z tej samej materii. W każdym razie, obślizgła żabka była dla mnie dobrym obiektem, by poćwiczyć:P
 8. @telthona dzięki Ci serdeczne:) Uwielbiam rysować konie:) Kadr faktycznie mógłby być szerszy. Myślę, że wrócę do tej pracy, iż kompozycja jest nijaka, możnaby nad nią jeszcze popracować... Czasami nie wiem jak jest gorzej, jak jest lepiej. Ciężko nad tym pracuję... Tymczasem wrzucam kolejną pracę... Uwzięłam się ostatno na malowanie portretów, może następnym razem jakąś martwą naturą zarzucę;P
 9. Nowa praca:) Miałam tu problem z światłem:/ Uzyskany efekt nie do końca mi odpowiada, no ale dobra;) Jak zwykle rady i wskazówki cenne:) Pozdrawiam:)
 10. @Tomasz G dziękuję bardzo:) starałam się zrobić jak najbardziej realistyczny portret. @telthona też tak sądzę, włosy opadające na twarz tworzą dziwny kontrast i ogólnie nie za bardzo wyglądają:/ jak pisałam, mam spory problem z malowaniem włosów i trochę się z nimi męczyłam. Już nie wiedziałam co zrobić by tego uniknąć. Dzięki za wskazówki:)
 11. @Mruk dzięki:) Skąd nienawiść do tradycyjnego malarstwa nie wiem tak do końca:D Pewnie dla tego, że nie mogłam się w tym odnaleźć, a wykładowcy mi zawsze mówili, że ja 'nie maluję, tylko rysuje farbami' :) A rysunek wręcz uwielbiałam:) Dorzucam nową pracę. Kolejny portret. Ci, co oglądali 'The Walking Dead' na pewno pana poznają;P Chciałam trochę poćwiczyć teksturę skóry, aby nie wyglądała właśnie tak gumowo. Jak zwykle miałam z tym problem tak jak i z malowaniem włosów:/ Eksperymentów z pędzlami ciąg dalszy... Jak zawsze krytyka bezcenna:) Pozdrawiam:)
 12. Hej:) Jak obiecałam, wrzucam me rysuny i maluny. Poniżej dwa przykładowe, reszta w linkach:) Jeżeli chodzi o malarstwo, są to głównie akryle na brystolu i na drewnie, natomiast do rysunku używałam ołówków, węgla i pasteli, wszystko w formacie A0. Prace stosunkowo stare, iż tak ok. 2004-2006r. Maluny kiepskie, gdyż nienawidziłam malować:/ (sorry, że się światło od nich za bardzo odbija, to przez niedostępność odpowiedniego sprzętu) :( Pozdrawiam :) Rysunek: http://imgur.com/a/4WMv5 Malarstwo: http://imgur.com/a/BRU3D
 13. Thx:) @Mruk masz rację, muszę dużo poeksperymentować by się odnaleźć... Robię sobie paletę z kolorów ze zdjęcia i działam trochę z kolorami na własny sposób (co nie koniecznie daje dobry efekt końcowy) :/ I dzięki za radę! :) Sporo pracy przede mną. Postaram się wrzucić me rysunki i malarstwo, obiecuję, że do końca tygodnia to zrobię, wygrzebie jeno prace i porobię zdjęcia:)
 14. @rice dzięki serdeczne za wskazówki i krytykę:) anatomii definitywnie muszę jeszcze sporo się pouczyć i poćwiczyć rysowanie. Z pędzlami zawżdy mam jakiś problem:/ No i dorzucam jeszcze do teczki mego nieszczęsnego future detektywa z bitwy 2d. Pozdrawiam:)
 15. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim, którzy wzięli udział w bitwie! :) I dziękuję za komentarze jurorom. Wezmę je sobie głęboko do serducha by poprawić warsztat:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy