Skocz do zawartości

Jaka to melodia : Nuty , tabulatura z przykładu


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

chcial bym aby ktos kto gra na Pianinie lub fortepianie pomogl mi z odczytaniem akordów uzytych w tym nizej podanym przykładzie

 

chcialem zrobic sobie MIDI do strony ale troche pozmieniane , na poczatku chcialem jakos odgadnąc dzwieki w programie Guitar pro , ale cos mi nie idzie bo tam akordy są grane na gryfie (dzwieki pianina) i kazda struna po koleji zamiast calego dzwieku

 

kiedys gralem chyba z 2 lata na gitarze , ale jako ze gluchy byłem i gralem tak sobie bo chcialem nic mi po tym nie zostalo

 

ok sampla daje tu nizej

 

http://www.augustow.mm.pl/~marviz/dreams%20sample.ogg

 

wykonawca to Brian Tyler , a utwór nazywa sie "Dreams" to 16 sek. sample pokazujący o ktorą czesc mi chodzi

 

jesli byl by ktos tak mily i podal mi akordy uzyte w tym przykładzie lub jeszcze lepiej napisal je w Guitar Pro i wyslal mi *.gp4 to byl bym w 7 niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oj przydalo ;]

 

chodzi o to ze chcialem sobie folio zrobic niedlugo , utworek mi sie spodobal i sam motyw z pianinem chcialem miec w menu , narazie nauczylem sie go na pamiec , kumpel ma male studio w aug, Korga Trition Studio i gra juz z 14 lat wiec mi pomoze ;]

 

napewno jak juz cos zrobie to bedizesz o tym wiedzial ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności