Skocz do zawartości

michael


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

łee... a ja zawsze kreskowałem w prawo... ;)

no cóż... od sieie dodam, że włosy to nie chaotyczna plątanina prostch kreseczek, ale gra świateł i ciebi podkreślająca kształ i kierunek owłosienia. pooglądaj kilka fotek kobiet i zobaczysz, że widać w którą stronę "biegną" poszczególne kosmyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegoalku: bredzisz synu, a zeby zmiażdżyć twoje marne wywody podparte autorytetem pani z plastyki zapodam linkiem do genialnego obrazka który kiedyś znalazłem przypadkiem. ;)

edit: na tło z napisem nie patrz bo jest tragiczne....

a mowiąc serio to chyba na tym polega cała zabawa ze wszystko jest dozwolone :)

na upartego mozna łamać wszystkie zasady jeżeli tylko zrobi sie z tego "zalete". (tak mi sie przynajmniej wydaje)

....

odnosnie majkela jedno można stwierdzić na pewno: wyszedł ładniejszy niż jest w rzeczywistości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peterze_mulerze- hmmmmm, mysle, ze jednak racja jest po stronie mojej pani:p Oczywiscie, ze kazdy moze rysowac jak chce, ale musi to robic tak, żeby zacnie to wygladało- tutaj sam rysunek wyglada fajnie, ale wg mnie (wg mnie!) te proste kreski troche rażą mechanicznościa:p (wygladają troche jak 4dniowy zarost)

 

cokolwiek:)

 

 

ps. podzielam twoje zdanie, co do genialności tamtego obrazka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegaalek ma swieta racje. Po to wlasnie idzie sie kreska za ksztaltem bryly, zeby trojwymiar tej bryly z plaskiej kartki wydobyc (z cala pewnoscia nie sa to marne wywody). Nie jest to latwe, ale tak wlasnie trzeba sie uczyc rysowac. Co do Michaela: w porzadku, ale moim zdaniem dla treningu rysowania metodami tradycyjnymi tzn. kartka i olowek, lepiej pobiegac troche po domu, i poszkicowac tych, ktorych sie w tym biegu bedzie mijac ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności