Skocz do zawartości

Scena 3D: Tiger's Dwarf


FireHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W weekend postanowilem troszke popracowac i wyskrobac sobie dwarfy...

Znalazlem nawet fajny koncepcik (zalacznik) praca tigera (bardzo fajna zreszta).

Niestety nie udalo mi sie tego skonczyc :/ wiec pracka trafila tutaj. Postaram sie ja skonczyc jak tylko bede mial troszke czasu ale w tym tyg sie nie zanosi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajnie nawet wychodzi... Ale tak - najpierw zrób modelik dobry, a potem texturuj, broda jest do pupy [nie obrażaj się], strzelba to chyba tak prowizorycznie (mam rację?) Ta pelerynka taka jakaś dziwna... Może zrób ją odrobinę dłuższą? Hm... Co do reszty to tylko spodnie takie jakieś dziwnie zrobione [materiał się na nich dziwnie układa]. Życze powodzenia i pozdrawiam. Trzymam kciuki ;)

 

Ps. Wyjechane kalosze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, broda jeste prowizoryczna, caly czas sie zastanawiam czy robic to shagiem, strzelba bedzie opierac sie na texturkach mam przynajmniej nadzieje ze to bedzie jakos wygladac. co do pelereunki to tez nie jest jeszcze skonczona bo planuje jekies wiazania na klacie i bardziej pofaldowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matchias tez myslalem nad warkoczami i jakisms "frendzelkami" ale jesli robic to shagiem to wymaga troszke wysilku i nerwow a jesli modelowac i mapowac to nie wiem czy bedzie to tak realistycznie wygladalo w polaczeniu z ta broda bo jescze czegos takiego nie robilem ;) ale moze sprobuje.

ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje Shade ;)

RK hmm jak dla mnie to postawa jest nienajgorsza ale oczywiscie moge sie mylic jesli mozesz to napisz co mogl bym poprawic bo naprawde próbowalem ustawic cos innego ale jakos ta postura mi przypasowala jest dosc prosta co nie komplikuje ulozenia ubrania i pelerynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe chodzi o ustawienie w znaczeniu postaw go na jednej nodze czy ułóż inaczej ręce- raczej o to że w tej chwili (na przykład) prawa dłoń jest ułożona dość nienaturalnie (trzyma broń w najgrubszym miejscu w którym na dodatek pełno jest różnego rodzaju niewygodnych wichajstrów) a kolana ni to ugięte ni wyprostowane stąd całość ma w sobie coś "sztywnego". Nie zrozum mnie źle- IMO model jest bardzo fajny, po prostu wydaje mi się że właśnie te niedociągnięcia pozy go psują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności