Skocz do zawartości

logo strony


Gość pejzaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hihihi jak zobaczylem ten topic to juz wiedzialem co sie bedzie dzialo... :D ale faaaajnie hiihihiihiihihi :D:D

 

po chwili...

Moze tak, twoja strona, sam fakt ze ja zrobiles, ma cos na celu. Zakladajac to ten cel jest dla Ciebie jasny. Jeśli to co napisałem do tej pory się zgadza, to teraz zrób dokładnie co mówie... usiadź wygodnie w fotelu, legnij na łóżku, zajmij ulubiona pozycję na krzesle... i wyobraź sobie ten cel, wyobraź sobie rzeczy które skłoniły cię do podjęcia działań będących pomocnymi w osiągnieciu tego celu... W tym momencie powieneś mieć jakąś konkretną rzecz na myśli! Zapamiętaj ją! Szybko złap za kartkę i ołówek, podziel tą białą kartke na kilka części w każdej z tych części narysuj to co zapamiętałeś... teraz weź jakieś grubsze pisadło, i tym narzędziem po kolei skreślaj to co najmniej przypominało zapamiętaną rzecz... Została Ci jedna część kartki! Oto właśnie chodziło, załóż nowy nowy wątek jak eksportować rysunek odręczny do fotoszopa. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastique: hehehe :D

 

dodam tylko, że drugim sposobem jest namazianie kilka kresk na kartce. reszta to tylko umiejętne ich przekształcenie w dobre logo.

 

BTW: jeśli to komercyjne logo to za niewielką opłatą mogę je zaprojektować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności