Skocz do zawartości

Scena 3D: Chuck!


Gość vfk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dopiero zaczynam swoja droge w grafice 3d wiec nie bijcie odrazu. Scena robiona w 3ds max'ie wersja 8. Typ renderowania: mental ray. Czas: 11h (bez 10min). Sprzet: Athlon64 2.5ghz 1gb ram.

Scena przedstawia opuszczony kosciol/kapliczke w ktorym znajduja sie trzy anioly. Mam nadzieje ze jak na pierwsze kroki komus sie spodoba ;)

chuck%21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki :] co oznaczaja "dobre ustawienia" ? jesli chodzi o swiatlo to uzylem day light'a i efekt byl spoko tylko z jedna sciagna. jak dolozylem kolukny i inne obiekty to juz sami widzicie. fajnie by bylo gdyby ktos mi powiedzial co zobilem zle i jak sie ustrzec tego w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak jest ze pr0 mają zazwyczaj słabe kompy a ci co zaczynają to takie wypasione ? :D

 

Dobra do pracki to tak, ciemno i gdzieniegdzie nic nie widać, 11h to w cholere za dużo :D i przydały by sie jakieś texturki na tym aniole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak jest ze pr0 mają zazwyczaj słabe kompy a ci co zaczynają to takie wypasione ? :D
No nie wiem, teraz nawet Bzyku ma dream machine. ;) Strach sie bac.

 

Odnosnie obrazka:

Tekstura sklepienia i filarow jest zbyt szczegolowa. Wyglada jak by ja potraktowac wyostrzeniem w PS'ie. To glownie tworzy nieprzyjemne wrazenie.

Poza tym jak juz koledzy wspomnieli, czas jest nie adekwatny do jakosci. :(

Ale nie jest zle jak na pierwsze zabawy programem, oby tak dalej.

 

Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede mial troche wolnego czemu to przerobie pare tutkow. dziwi mnie ze wszyscy mowia ze cholernie dlugo. to co ja mam zrobic zeby poszlo szybciej. bo jesli chodzi o tutki to raczej zadnego nie znalazlem ktory mowi co trzeba a co nie. bo nie powiem 11h to mnie tez wcale nie pasuje. bo jesli chodzi o podloge to byla jeszcze bardziej szczegolowa, ale max nie chcial mi jej obliczyc podczas gaderingu punktow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności