Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Rower


Klaud

Rekomendowane odpowiedzi

ok wiec przeniosłem swój nieszczesny rower do WIPa i zabrałem sie do przeróbek zgodnie z waszymi wskazówkami. Zacząłem od poprawienia kadru i ustawienia swiatła kluczowego, nic poza tym jeszcze nie ruszałem. Czyli oczywiści brakuje tu jeszcze paru swiateł i gruntownego przerobienia texturek, ale już teraz zamieszczam próbny render, żebyście powiedzieli co myślicie o tym teraz i dorzucilil jeszcze pare sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja bym dodał jeszcze pare szprych oraz zrobił coś ze siodełkiem może pogóbił sprężyny albo coś bo jakoś dziwnie to wygląda. Obowiązkowo przedni oldskulowy hamulec trzący o opone i chromowaną lampke z przodu. Jak byś mógł to daj jeszcze zbliżenie zamocowania tylnego koła bo troche dziwnie to wygląda. (o cieniach nic nie mówie bo rozumiem że to taki próbny rander :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model moim zdaniem gra. No napewno trzeba porawić światło. Co do textur roweru. Felki, rama, są zbyt matowe moim zdaniem. Zwiekszył bym refleksy materiału "Specular hightlights". A może lepiej do felg i ramy było by zastosowac materiały RayTraced? Odbijały by one światło i dały by złudzenie lakieru, podnosząc realizm sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamieszczam kolejny render. Poprawiłem kadr na ile to było możliwe (biorąc pod uwage moje ograniczone umiejętności). Kamera dostała teraz standardowy obiektyw 35 mm i ustawiona w normalnej poziomej pozycji. Powalczyłem też ze światłami. Kluczowe stanowi target direct z cieniami typu Area Shadow; rozpraszające zwykły omni, do tego jeszcze sky light i light tracer. To na razie tyle. Czekam na dalsze sugestie co do opisanych wyżej aspektów i biorę sie do teksturek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz poprawiłem oświetlenie i teraz myślę, że już naprawde jest dobrze i nie zamierzam już nic zmeniać. Popracowałem trochę nad texturami budynku i ciekaw jestem co sądzicie. Czekam na krytykę, może jest chociaż troche lepiej. Zabieram sie za zmiany w materiałach roweru, zgodnie z zaleceniami fachowców czyli Was. A póki co napiszcie co myślicie o nowych texturkach budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności