Skocz do zawartości

concept butów


Pablonardo

Rekomendowane odpowiedzi

ja siętrochę MIWTem zainspirowałęm i postatnowiłem teżsobie buty zaprojektować, a że lekcja ekonomiki dzisjaj w szkole była wyjątkowa nudna wyskrobałem to:) pracka mi się osobiście nie podoba szczególnie, chciałbym żebyście mi wytkneli błędy, bo myślężeby się trochę rozwinąć w tym kierunku bo to naprawdęfajna zabawa:D. Aha i nie ma kolorku na butach bo nie mam flamastrów (not yet), anie też tableta (not yet):p pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

choc na buciszach sie wogole nie znam..to jednak 1 co mi sie skojarzylo to b kontrast miedzy wszedzie promowanym butem sportowym nike a butem retro...cos nowego ale osobiscie nie wiem czy pod ta marka by to sie dobrze sprzedawalo...a moze mowie tak bo nie jestem zwolennikiem retro ...heh kto wie...co do samego pomyslu to znow jako nibybyty retro maja zbyt nowoczesne linie jak dla mnie no i ta guma na dole jesli to jest guma lub podeszwa:D...taka krewskowana chyba zbyt burzyla by harmonie i spokoj tego buta...wydaje mi sie ze o polowe nizsza powinna byc:p...ale zem sie rozpisal to nic pawle tworz tworz...i zmien charakter pisma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z charakterem może być tródno, najwyżej będe drukowańce pisał:p co do buta to masz racje mało "retrowy" jest. Kiedyśw internecie widziałęm buty nike w stylu retro tylko że były to buty do golfa. Muszę się jeszcze naoglądać modeli tych prawdziwych retro butów i dopiero coś stworzyć może wtedy wyjdzie coś porządnego. Dzięki za uwagi Tomek, czekam cały czas na następne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności