Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Głowa...


ToTylkoJa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem zamieścić mój pierwszy model. Nie skończyłem go ale nie zamierzam nad nim dłużej pracować bo generalnie robiłem go tylko po to żeby nauczyć się wszystkiego.

 

Wiem, że siatka może nie jest idealna, ale mi osobiście wydaje się, że osiągnąłem niezły (jak na mnie) efekt, bo jestem kompletnym beztalenciam jeśli chodzi o rysowanie :)

 

Powiedzcie co jest nie tak (oprócz oczu i braku uszu :P)

 

Model robiłem w wingsie, po prostu podpasował mi sposób modelowania w tym programie...

 

glowa0eh.jpg

glowasiatka2dp.jpg

 

Ale zostanę z Wami :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

no w sumie jezeli i tak nie bedziesz go konczyl juz, to nie ma co sie produkowac w poprawianie, schowaj sobie scenke na pamiatke scenke i kulaj dalej ;) Pozdrawiam

 

Ps: nie trzeba zadnego talentu zeby stwierdzic czy cos jest teges albo nie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie jezeli i tak nie bedziesz go konczyl juz, to nie ma co sie produkowac w poprawianie

Hmmm... chodzi mi tylko o uwagi które przydadzą mi się w modelowaniu następnych rzeczy. Nic już nie chcę poprawiać :)

 

nie trzeba zadnego talentu zeby stwierdzic czy cos jest teges albo nie

Odnośnie kogo to, bo nie rozumiem za bardzo :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wydaje się, że osiągnąłem niezły (jak na mnie) efekt, bo jestem kompletnym beztalenciam jeśli chodzi o rysowanie :)

 

..taa...troche ta mozgoczaszka jakos mi nie lezy wzgledem reszty twarzy ktora z kolei wklasla za bardzo sie byc wydaje....staary, ja tam juz takich ludzi widzialem w zyciu ze naprawde model jest jak najbardziej prawdziwy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chodzi mi tylko o uwagi które przydadzą mi się w modelowaniu następnych rzeczy. Nic już nie chcę poprawiać :)

QUOTE]

Ja mam niezłą uwagę: jak nie chcesz poprawiać bo uważasz że to niezły poziom to daj sobie kolego spokój. Poziom jest marny i miałbys jeszcze długą drogę przed sobą gdyby chciało by ci się poprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz poprawiać bo uważasz że to niezły poziom to daj sobie kolego spokój.

Źle mnie zrozumiałeś :]

 

Nie chcę poprawiać bo mam dosyć dłubania tego konkretnego modelu. Zrobiłem go tylko po to, żeby się nauczyć czegokolwiek...

 

A uważam że nie jest źle dlatego że to pierwszy model w 3d jaki w życiu zrobiłem :)

W porównaniu z innymi to oczywiście, że jest źle!

 

Sęk w tym, że po prostu chciałem wiedzieć CO jest źle po to żeby w przyszłości nie popełniać tych błędów!

 

Dzięki za uwagi i linki. Pozdrawiam!

 

P.S. Udało mi się znaleźc fajny topic na tym forum o anatomii twarzy. Polecam :)

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=16920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności