Skocz do zawartości

Scena 3D: Blender ... nauka


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze obrazki sa tragiczne, jest to przerobienie kilku tutkow glownie, z malymi przerobkami...

Moze nie powienienm tutaj tego umieszczac, ale z drugiej strony moze ktos obeznany udzieli mi jakichs dobrych rad/wskazowek...

Wczesniej siedzialem na maxie, teraz jednak przerzucam sie na blendera z prostego powodu.. jest darmowy :)

ok.. koniec gledzenia...

 

 

Pierwsza pracka... troche biedna, no ale od czegos sie zaczna :)

delfin3dy.th.jpg

 

Druga pracka... z tutka o jaskini, woda robiona metoda prob i bledow, jako wlasny dodatek... pochodnia rowniez, ogien na bezierze, ale pozniej wyedytowany w gimie

cave8db.th.jpg

(wiem, ze ksztalt jaskini beznadziejny, za malopoly, moze kiedy indziejzrobie ciekawsza to bedzie lepiej:) )

 

Trzecia pracka, juz troche dluzej sie z tym pobawilem, tunel rowniez z tutka, swiatla (ten efekt mgly) to juz moja wlasna zabawa ;)

tunel2au.th.jpg

 

No i trzecia.. dla utrwalenia wiadomosci, bez tutkow, znow metoda prob i bledow...kokpit z szescianu, skrzydla i uchwyty z krzywych beziera.

ship1front7hl.th.jpg

ship1back8df.th.jpg

(pozniej moze pobawie sie teksturami do tego modelu)

 

Nie sa tomodele jakies spacjalne, zeby siedziec nad nimi tygodniami, jedynie dla przecwiczenia i nauki :)

Wszelkie uwagi i wskazowki mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ucze ucze, i to kilku rzeczy naraz :P Taka ma niedola :P

 

Kolejny krok... zabawa z teksturkami na samolociku, chodzi mi tu glownie o rozne tektury na jednym obiekcie, n i udalo mi sie zrobic inna teksturke dla pojazdu i inna dla "szybki" :] czarna ale co tam, to tylko nauka :P

(model tez nie najlepszy bo dosc mocno low-poly, no ale... co ja sie tam bede meczyl :P)

ship2overview0bk.th.jpg

 

Mysle czy by nie zabrac sie za cos powazniejszego, nie chodzi mi o zadne full wypas scenki, ale cos wiekszego niz niewielkie objekty, macie jakies idee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi kup maxa, bo na nowym kompie nie mam zamiaru instalowac zadnego pirackiego oprogramowania, druga sprawa taka, ze pracuje na linuxie, a trzecia taka, ze z maxa korzystalem dosc dlugo, jedna z tych prac mozesz znalezc w bitwach, link w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od autora, może chce byc fair i nie "piracic". A wbrew pozorom w blenderze można cuda tworzyć (szczególnie ostatnio).

 

Wesoledi: czego od nas oczekujesz? przerabiaj tutoriale, czytaj uważnie elysiun i jak mówiłeś ucz się sam - nikt Cię za rączke nie poprowadzi :)

 

pozdro i nie poddawaj się z blenderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwinTurbo

Witam,

 

Szukam osoby, która sprzeda mi kilka sposobów do zrobienia tego co jest na drugiej fotce. To co jest na fotce numer 1 potrafię zrobić sam. Jednak brakuje mi sporo doświadczenia...

 

80075553.jpg

 

 

 

19007665.jpg

Edytowane przez TwinTurbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności