Skocz do zawartości

Scena 3D: Wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Niżej przedstawiam ostatnio zrobioną prackę. Robiłem ją ok 7h i renderowałem 2h 20min pewnie ze względu na ustawienia światła;)

mój komp to: p4 3GHz RAM 1GHz

Oczywiście najdłużej zajął mi modeling samochodu+ wnętrze.

Czekam na opinie dotyczące pracki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym w takim razie olał modelowanie wnętrza samochodu i więcej czasu poświecił na otoczenie, które jest zdecydowanie ważniejsze w tej pracy a wyszło średnio. Wydaje mi sie też że powinieneś posiedzieć nad oświetleniem sceny bo wygląda "średnio".

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Oczywiście najdłużej zajął mi modeling samochodu+ wnętrze...", a niestety najmniej to widać :) Zbabrałeś trochę sprawę. Szybko przyznaj się, że początkujący jesteś albo coś, to unikniesz kary. Urzędowo masz tydzień na odwołanie się i/lub apelację ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie wiem czemu się podoba :) niestety troszkę mocno nie dopracowane no i znaków drogowych za dużo, ale ogólnie zaskakująco poukładana scenka ;]

ja bym nad tym jeszcze troszke popracował, bo scenka może duzo zyskać :)

troszkę bym popracował też nad drugim planem bo coś tam kanciasto trawa rośnie i tym podobne banalne błędy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój komp to: p4 3GHz RAM 1GHz

masz 1 GHz RAM'u?? :p

 

a jesli chodzi o prace - troche za duzo swiatla po prawej stronie uliczki, nie wiadomo skad sie bierze, bo raczej nie wyglada to jakby padalo z tej latarenki na pierwszym planie. teksturka na ulicy zbyt powtarzalna, gdybys ja z czyms zmieszal moglbys uzyskac ladny efekt. budynek w tle imo wogole nie pasuje do scenki. podoba mi sie srodowisko. teren (zwlaszcza po drugiej stronie przepasci, ale z wylaczeniem okolicy jeziorka :p) jest ladnie zamodelowany i oteksturowany. samochod niestety nie wyszedl najlepiej, ale w sumie pracka mi sie podoba.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności