Skocz do zawartości

Scena 3D: Zufbhar


Belaiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajna praca! Najciekawiej wygladają textury.Bardzo szczegółowe. Klimacik i kolorki też ok. Co mi się nie podoba? Ujęcie (ucięte wejście i prowadzące do nich schody) oraz lampka zwisająca na łańcuchu. Nie wiem dlaczego ale od razu rzuciła mi się w oczy na minus. Jakoś odcina się od reszty. Reszta tak jak napisałem bardzo bardzo pro. 8/10 (textury!). Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ponawiam pytanie RA w czym robione ? :>

tylko zastanawia mnie jedno tam jest jakas elektronika przy drzwiach (jedeli to jest elektroniczny zamek do drzwi z alarmem to nie powinien byc kabel na zewnatrz tylko w srodku budynku) a lampki na ogien ?? czemu nie zarowka w naszych czasach raczej juz nikt kto ma dostep do pradu nei bawi sie w ogniowe lampki (mniej swiatla, malo oszczedne, wiatr moze zgasic itd...)

 

i tak mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika zrobiona wciagu 2 dni na 3DstudioMAx 5.1 z uzyciem v-ray wersia demo.

Jezeli chodzi o to co wam sie nie podoba rozumiem to ale pamietajcie ze grafa robiona jest w ciagu 2 dni pomysl byl taki zeby przectwic pewien surealizm rzeczywistosci ogien plus elektronika i wszystko otwarte na jakis rodzaj wlamu plus troche sredniowiecza zwiazanego z tym ze nie kazdy kabelek mozna zlamac lub przeciac by wejsc do srodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności