Skocz do zawartości

Sterowniki KX


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kumpel mi ostatnio polecil sterowniki KX do mojego SB. Podobno sa lepsze podczas nagrywania, stabilniejsze itp. Mowil, ze wiele dobrego sie o nich naczytal. Zainstalowalem je no i pierwsza rzecza jaka od razu rzucila mi sie w uszy bylo to ze centralny glosnik w koncu zaczal dzialac. Na sterach od Creativa nie dzialal :) Jednak pojawil sie taki maly problemik, otoz: muzyka brzmi na tych sterownikach tak jakby bylo tak troszeczke wlaczone jakies karaoke :) Nie jest to jakies straszne ale jednak wyraznie slychac ze wolakle sa ciszej niz bywaly na sterach od creativa. Brzmi to moze troche niewiarygodnie ale tak jest :)

 

Bawil sie ktos tytmi sterownikami? Jak spisuja sie podczas nagrywania itp.? Czy mozna zlikwidowac to lekkie karaoke?

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polik - jak tu wjedzie ktos z dylematami to ja z gory mowie tak:

 

Wojna o to czy KX'y sa lepsze trwa od prawie 2 lat, przez ktory to wielcy 'profesorowie melomani' twierdzili ze nie ma dowodow na lepsza jakosc dzwieku... i trwalo to sobie do momentu az takie testy przeprowadzono :)

Wynik - sterowniki KX + Foobar daja o wiele lepszy dziwek niz standardowe sterowniki i winamp. A odchodzac od testow a wracajac do uszu zwyklych ludzi to powiem ci ze KX'y duzo daja, potwierdza to wiekszosc ludzi kotrzy ich uzywaja, robilem nawet testy na nieswiadomych qmplach wiec raczej subiektywna jest to ocena.

 

Jak bedziesz mial probley z instalacja lub konfiguracja to wal na GG.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedzialem troche przy KX'ach przy nagrywaniu... ale sie narobilem zeby do czegos dojsc :) Juz wiem ze sa bardzoiej skaplikowane niz stery od Creativa no ale dzieki temu (tak jak piszecie) mozna z nich wiecej wycisnac.

 

Zapomnialem ostatnio dodac, ze teraz mam o wiele wiecej basu tylko niestety moj subwoofer tego nie wytrzymuje :) musialem ostro pojechac z basami w dol bo by sie chlopak zaryczal na smierc!

 

Wracajac do tego karaoke: to nie mieliscie czegos takiego? Nawet moj kumpel zauwazyl to u siebie ze tez mu wokal troche sie oddalil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności