Skocz do zawartości

Scena 3D: Kaczka nie w wannie


Mariusz W

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To ja wytkne co jest imo źle :

 

Te patyczaki-kwiaty w lewym gornym rogu
- najgorsze co jest w tej pracy

- jeżeli w scenie jest tyle niebieskiego koloru to model kaczki też powinien go troche łapać

- takie efekt wody można zaobserwować ale jest to raczej widoczne przy odbiciu swiatła od tafli wody - np na scianie a nie na samej wodzie - nie w pomieszczeniach zamknietych

- za duzo gloss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Troche mi sie DOF dziwny wydaje, jakby w Photoshopie był zrobiony.

 

rzeczywiście DOF troche dziwny, jeżeli robiles w PS'e to tą ścianke po prawej stronie okna za bardzo rozmyłeś

 

material wanny chyba za bardzo "szklisty"

 

te pl;yteczki na ścianie bardzo mi sie podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jako specjalista od kaczek, pozwolę sobie się wypowiedzieć... niebieska wersja suxxx.... ale ta druga jest OK i to całkiem całkiem. Model kaczuszki trochę nie teges, nie wygląda na plastikową kaczuszkę do kąpieli, ale na porcelanową z cepeli. Dla odmiany do mintrilla, mi się shaderek wody bardzo podoba. To co uważam za bardzo duży plus to te defekty - "kurz/pyły na obiektywie" (dziwne jaśniejsze plamy między kaczuszką a kwiatami - dla niekumatych), wspaniałe! Ogólnie całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może patrząc z punktu widzenia poprawności to druga wersja jest lepsza, ale nie wiadomo o co w niej tak własciwie chodzi i nic nie przedstawia, nawet kaczka się nie rzuca w oczy, pierwsza wersja coś w sobie miała i nierealna kaczka w pospolitej szarej łazienkowej rzeczywistości prezentowała się dość dumnie i ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest znacznie wyżej jeśli chodzi o poziom niżCGTalk, stąd różnice w komentarzach xD

A tak na poważnie to druga wersja znacznie lepsza, choć przyznam rację Salvator'owi, że kaczka, IMO główny bohater, się trochę zgubiła w tej kolorystyce.

Woda nadal mi się nie podoba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności