Skocz do zawartości

Mental Ray - Pierwszy dzień i już problem


Robson77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Dziś pierwszy dzień walczymy sobie z 3DS max5. Ze strony producenta ściągneliśmy dodatel Mental Ray i zaczęła się zabawa z Tutorialem dla raczkujacych (stół) http://www.max3d.pl/tut.php?id=49 wszystko pięknie - robione w między czasie rederingi udawały się ale po ostatnim KLAPA wyskakuje

APLIKATION ERROR

An error has ocurred and the aplication will now close. Do you want to attempty to save e copy of the current scene? [ok] [anuluj]

co nie wcisne wywala z programu

i potem, ze ta scena zostanie gdzieś tam zapisana.... i O! HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No własnie miałem podobny problem.. niedawno lepiej dalej mam, mysle ze u ciebie parametry ram itp są wystarczające na 5tke maxa , kiedy zrobię coś zbyt szybko jakieś głupie przesunięcie czy dobor mat.czy render to własnie wywala mi maxa .Marcin poradził mi abym zwiekszył rozdzielczość ekranu z 16 na 32 b.zrobiłem to ale za jakiś czas miałem to samo, problem jest gdzieś głeboko zakopany,choć niekoniecznie .czy może to być sprawa zainfekowania jeśli tak to czego bo w moim przypadku formatowałem wielokrotnie system i przeinstalowałem maxa , więc myślę ze mamy podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności