Skocz do zawartości

Pojazd 3D: warszawa rally 4x4


SebastianS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie jest to typowy projekt, jak u większości szanownych kolegów, bo nie odtwarza istniejącej odmiany nadwoziowej, tylko jest projektem nowej, zmodernizowanej dla potrzeb rajdów terenowych. Auto takie ma powstać w realu, nawet wykonałem już formy laminatowe kilku elementów nadwozia, chcę startować nim w Rajdowych MIstrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Mechanicznie oczywiscie nie będzie miał nic wspólnego z warszawą :)

 

Zdaję sobie sprawę z niedoskonałości projektu - jestem początkujący w 3D maxie, i tak się dziwię, że mi się udało... Teraz pracuję nad zawieszeniem - zmieniłem koncepcję na niezależne.

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady i uwagi. Proszę mnie zbytnio nie mieszać z błotem, powtarzam że jestem zielony :)

 

Pozdrowienia!

 

P.S. Mam problem ze zrobieniem zawieszenia do tego auta (na renderach ma sztywne mosty, ale zmieniłem koncepcję na niezależne) Opisałem swój problem tu: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22411 Jeśli ktoś zechciałby pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Model odpada, ale jak tu chodzi o same autko, to zapodaj renderki podwozia czy jakoś tak.

Z podwoziem mam właśnie mały problem. Początkowo miały być sztywne mosty, ale zmieniłem koncepcję na niezależne. problem opisałem tu: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22411

Jak się z tym uporam - coś wrzucę. To może potrwać, bo w realu robię teraz dwa samochody na raz i mam urwanie głowy :)

 

A ze model odpada... jasne, gdy porównuję to z dowolną niemal pracą stąd - widze, jak biednie to wygląda.. Tyle tylko że mój model będzie za jakiś czas można dotknąć, wsiąść, przejechać się i wypluć prawdziwe błoto z pyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam :) Witaj.

 

Nie jestem fachowcem w maxie, zrobiłem model, bo pomocne to jest przy budowie auta od zera. Jak skończyłem rzeźbić budę, byłem w szoku że w ogóle mi się to udało - to moje pierwsze kroki w maxie, serio. Wiele rzeczy robiłem pewnie takimi metodami, że pokładalibyście się ze śmiechu, jak mozna się męczyć nad prostymi rzeczami. Jestem zadowolony, bo ten model pomoże mi w budowie realnego samochodu a takze jest w stanie uzmysłowić kształt samochodu potencjalnym sponsorom. Mam nadzieję że nie trafię na takiego fachmana w 3D jak uzytkownicy tego forum w czasie tych poszukiwań :)

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności