Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "DARK VIRGIN"


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Las imo zaczyna isc lekko w strone grafiki widzianej w najnowszych grach komputerowych, sam nie wiem ale moze to i dobrze....Ja wiem poprawial bedzisz nieskaczona ilosc razy, ale warto by sie zastanowic nad jakas stylizacja. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzucam nowy concept...zrobiony na podstawie tego co do tej pory udało się wymodelować... poki co bez trawy roślin krzaków drzew i całego detalu... Potwór jeszcze leży i kwiczy bo neidokonczony..... tlo to zdjęcie..nie modele3ds...... wszsystkie drzewa ubodobnie chbya do takich wysokich drzew oliwnych..... (normalnie są niskie i mają szerokie pnie).... stroj czarodziejki bedzie inny no i bedzie trzymała w dłoni tą włócznię z flagą...... prawdopodobnie do pleców będzie miała przyczepione dwa wielkie pióra... ma to się troche kojarzyc z husarią.... Aha no i pamiętajcie....patrząc na te obrazki że łapy stfora nie będą rozmieszczone tak regularnie jedna przednia będzie na pniu a druga będzie uderzała w kałuże na dole... z tylnymi podobnie: będą inaczej lekko poruszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności