Skocz do zawartości

dysk twardy...


Baldack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mam Seagate'a 160 GB i spisuje sie znakomicie tyle, ze ze wzgledu na stara plyte glowna wykorzystuje tylko 130 GB :/, zreszta nie jestem przekonany do innych firm, Seagate'a mam od 6 lat, najpierw 3,2 GB potem 40 GB no i teraz 160 GB i wszystkie mi dzialaja bez zarzutow po dzien dzisiejszy :),

solidna firma i tyle, albo mi sie tak trafilo :], bo slyszalem tez zle opinie na ten temat

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie mam zbyt aktualnych inforamacji, bo mój maxtor 40GB ma ze 3 latka, ale od początku chodzi jak suszarka, więc jeśli zależy ci na ciszy to nie bierz maxtora.

No chyba że przez tyle czasu coś zmienili w tych swoich dyskach, co jest bardzo prawdopodobne... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeav ... hmm... chcialem uniknac allegro w kupowaniu dyskoow slyszalem ze sa dosc delikatne.

właśnie wczoraj nabyłem ten dysk i jak narazie spisuje się normalnie tzn. nie jest zbyt głośny, nieco ciszej niż WD80. Przesyłka dotarła w 2 dni. Ładnie zapakowana.

W obecnej chwili to najlepszy wybór (pojemność, cena). No i jest gwarancja na 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wlasnie xeav zastanawiam sie nad tym dyskiem za 290zl. bo

cena/jakos(tego drugiego nie wiem) byla by chyba idealna.

 

bo wiesz mooj dysk jak pracuje to jest praktycznie nieslyszalny, ale mooj to tylko 40.:(

 

a z takich firm WD VS Sagate?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności