Skocz do zawartości

koncept postaci:podparta pani


nogood

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na 3 obrazku ta ręka która jest bliżej powinna byc jaśniejsza żeby był więkrzy kontrast między tą ręką która jest dalej ...przez co obrazek bardziej wyda się przestrzenny i będzie wyraźniej widać co jest dalej a co blizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 2 pracka najlepsza. Ogólnie niestety dużo błedów:( bark nie jest taki "kulowaty, triceps wygląda trochę inaczej, łokieć wygląda jakby był przyspawany, bioderko też trochę inaczej się układa przy takiej pozie. Ale kolorki na 2 wielki+. Oglnie nie jest źle ale mogło być dużo lepiej. Pozdrawiam, i witam na forum:) keep working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie potlumacze troszke;D co do kolorow to pewnie sa nie takie jak trzeba bo robie kolor na laptopie. 2 bledy anatomiczne sa jak najbardziej co da sie zauwazyc z tym ze w ten sam sposob mozna sie dczepic do twojego awatara ze tam glowa jest za duza a szyja za mala:p wiesz to jest wyobraznia i po zrobienu szkicu juz sie tak nie wglebialem w to czy bak jest inny w rzeczywistosci bo mi sie tak podobalo :P tzn to nie jest studium anatomii :D bo i ta dlon ukladala by sie inaczej w rzeczywistosci i glowa miala by inne proporcje i cienie by sie inaczej ukladaly pozdrawiam i dzieki za wskazowki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonardo: wiem co to karykatura:p a ty wiesz co to ironia?:D pozdro i dziex eszcze raz za wskazowi

leander:dziękuje;D

miwt: jak ogarne cos konkretniejszego to kto wie z ta bitwa ale chyba wygra ze mna lenistwo+szpony melanzu;Dheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności