Skocz do zawartości

Projekty 2d: architektura


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oto kilka moich projektów...nie zaliczam ich do bradzo udanych...ale w końcu nie tylko najlepsze swoje prace powinniśmy pokazywać...wszystkie sa nie dokończone a to dlatego że staram sie nie kończyć a zostawiać prace tak żeby i bez tego dobrze wyglądała....oceńcie czy to ma sens i czy mi wychodzi. Jesli chodzi o porojekty to licze że tez je skomentujecie, ewentualnie doradzicie. Jak by ktos nie wiedział co przedstawiają to je podpisze...ale jestem ciekaw czy to widać:) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dejot: Qrde...nie wiedziałem że tak dobrze ich słucham i że da się rozpoznać styl tego studia...ale owszem...prowadzą mnie ludzie z Koletka...wiem że się na tym znaja i jak będe robił to co radzą to sie dostane a to mój cel...no i jeszcze wszystkie te genialne prace które tam są wywieszone...każdy do tego dąrzy:D Ciekawy jestem skąd ty ich znasz?:)

 

hindus: wybacz ale sie słabo orientuje co to "exterior light contest " ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha.

 

studjuje arch w Kraku i spotkalem sie na zajeciach z ludzmi z koletka, wszyscy rysowali bardzo podobnie do tego co prezentujesz. wiec jestes na bardzo dobrej drodze. uwazaj zeby proste byly proste a pion pionem. to najwazniejsze.

 

aha sproboj pobawic sie mniejszymi formami. np duzo szescianow i z nich cos zbuduj.

 

pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi to przypomina styl z Koletka. tam sie uczysz?

 

kucze wszyscy stamtad rysuja tak samo. Ale na egzaminach kolesie lubia ta kreske. dasz se rade.

 

rysunki dobre, cwicz dalej

 

 

 

prof.Nowakowski , Beatka , Lucek.... Agnieszka i Wojtek ( sa tam jeszcze) :)

Pozdro do Berlina DeJOT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności