Skocz do zawartości

Początek przygody 3D(szukam nauczyciela?)


Gość Dudi00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

wszedłem na forum o przacach 3D. :eek:Szczęka mi opadła. poszukałem troche w sieci. I stwierdziłem że chciał bym się nauczyć robić takie rzeczy. Jest wspaniałe zajeci. Lecz problem polega natym że niemam opanowanego rzadnego programu. Próbowałem sam z sieie rozgryść jakis ale niestety niajkie efekty tej pracy. Dlatego szukam kogoś kto by mnie wprowadził w świat grafiki 3D.

 

Pozdrawiam

Dudi

 

P.S.

Niewime być może wstawiłem topic w niewłaśćiwym forum, jeśli tak to przepraszam i prosze modelatrów o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nikt poza toba samym i czasem i wytrwaloscia ci nie pomorze...

taka prawda ... wez sobie np 3dsmax8 do niego jest wiele tutków w sieci i to w jezyku polskim!

masz forum mozesz pytac, najpierw przejrzyj faq do 3ds'a przegladaj watki na forum o 3dsie i szukaj na forum w sieci i pracju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie umiesz angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym to przydałby się też nauczyciel angielskiego. Bez tego języka ciężko będzie się później rozwijać. Na początek wystarczą tutki, które masz na max3d (pod warunkiem oczywiście, że korzystasz z 3ds maxa), ale później, kiedy przyjdzie kolej na jakieś vray'e, mental'e czy inne cuda, polski przestaje wystarczać.

 

Poza tym IMO nie potrzebny jest żaden nauczyciel, a jedynie własna cierpliwość i chęc rozwijania się. Podejrzewam, że większość osób, które tutaj przebywają, to samouki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności