Skocz do zawartości

bezpieczenstwo w sieci ( darmowe Programy)


THE MANYSH TRAFO

Rekomendowane odpowiedzi

a no ostatno mam problemy ze znalezieniem jakiegos ciekawego darmowego softu chodzi mi o firewall i antywirus znacie jakies miłe darmowe programy uzywałem pakiet nortona ale mnie draznił bardzo, poza tym zakonczył sie trial 8-( Obecnie mam zone alarm ale nie jestem zadowolony z wersji darmowej jest nie ciekawa co do antywirusa to znalazłem sobie avast ale juz mnie drazni chociaz jest skuteczniejszy od nortona i jest za darmo to ma strsznie głupawy interfejs Co polecacie moze ktos ma jakies ciekawe programiki moze sie podzieli wrazeniami bo trace cierpliwosc 8-)..... a no menadziera sciągania tez szukam, mam teraz Free Download Manager ale chce zmienic bo zbyt szybki to on nie jest . uzywałem Internet Download Manager chyba najszybciej sciągal ale gnojek płatny ................wiec co polecacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sygate personal firewall 5.6 - darmowy do uzytku domowego - sprawdzil sie moim zdaniem - ma wszystko co trzeba - wykrywanie hijacking aplikacji, globalne wlaczanie/wylaczanie firewalla, latwe ustalanie regul dla aplikacji. I ma przynajmniej (w przeciwienstwie do zone) normalny, prosty interfejs - a nie wszedobylskie, kolorowe, mega menu jak w zone alarm. Takze polecam

 

Co do antywirusa - nie wiem - nie uzywam ;) Tylko microsoft anti-spyware ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja używam jakiegoś antywirusa i ciągle mam czysto - według niego - to zaczynam się martwić że mało wykrywa :) a serio to strasznie dużo jest syfu który przez bardzo długi czas wogóle nie jest wykrywany przez antywirusy i to mnie najbardziej martwi. Co do softu dobrze czasem przeskanować kompa np. HijackThis, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności