Skocz do zawartości

Portfolio do oceny.


Lis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem,z e nie bedzie to zbyt mile, ale IMO wszystko do wymiany :P no, moze poza przejsciami obrazkow w galeriach (mimo iz sa niefunkcjonalne, bo nie ma czasu zeby sobie popatrzec :/ )

 

Strona "o mnie" wola o pomste do nieba :D Liternictwo mi nie pasuje, a do tego, jesli wspominasz o jakiejs stronie, to badz laskaw zrobic z adresu link (szczegolnie, gdy nie mozna skopiowac tekstu do paska adresu).

 

tyle ode mnie :) Wg mnie wrzucanie tu swojego portfolia to masochizm, bo zawsze znajdzie sie paru gosci (czyt. ja ;) ) ktorym sie nie spodoba,a wtedy traci sie wiare w siebie. Sam robie sobie wlasnie portfolio, ale nie bede go tu wrzucal, tylko od razu wyplyne nim na przestwor internetu - unikne zniechecajacej krytyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. racja, że tu dostaniesz po twarzy, ale czasem trzeba. Ale trzeba wiedzeć, ze jeżeli nie będzie się próbować, to do niczego się nei dojdzie, a żeby być zajebongo trzeba przejść przez okres (jak to mówi koleś z kebaba przy PW) dałniarstwa.

Stronka jest trochę kiepska. Liternictwo siedzi - widzę, że inspiracje raczej dobre, ale trochę niezręcznie wykonane - napis Andrzej Gasior Online portfolio jest strasznie rozjechany. Nie wystarczy żęby były tej samej długości. Słowa na górze i na dole mają podobny, ale w rzeczywsitości inny rytm i sprawia to wrażeie że coś jest nie tak.

Wogóle liternictwo jest do kitu.. zwłaszcza w CV i w omnie. A tu powinny ładnie wyglądać. Ja nie wypełniałbym całej strony a.a. tekstem tylko walnął właśnie mniejszego (może pixelfonta) fonta jakiegoś, ktory by się lepiej czytało.

Coś nie tak jest z przyciskami, chociaż bardzo ładne przejście :D takie płyyynnne.. :D Jak najadę na kawałek ikonki to jeszcze się nei aktywuje. Powiększ obszar hit'a.

Przejścia między obrazkami też fajne, ale irytuje brak możliwości przewijania zdjęć samodzielnie.

 

W sumie widać, że wiesz o co chodzi w tym co robisz, ale całokształt sprawia wrażenie, że nic od Ciebie nie kupię ;)

 

Pozdro (wiem że nie czuć tego z mojego monopisu, ale jestem raczej na + niż na - ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ... na początku mnie zainteresowało ... całkiem przyjemne jeśli chodzi o obsługe ... jednak z czasem strona zaczyna nudzić swoją prostotą ... i brakiem interaktywnego sposobu penetracji galerii ... ja się przyglądam modelowi a tu się obrazek zmienia :| ... nudne to portfolio :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! o tóż zaszły pewne zmiany :-)

1 - postarałem się zrobić portfolio mroszkę mniej nudne :-)

2 - szybsze przejścia pomiędzy pracami

3 - możliwość własnoręcznego sterowania slajdami

4 - Zmieniona strona CV

5 - wywaliłem "o mnie" i zrobiłem z tego kontakt

6 - strona główna jest czystsza

7 - jak komuś nie odpowiada małe okienko z podglądem to moze sobie ściągnąć wersję pełnowymiarową

8 - więcej grzechów nie pamiętam

 

ps. a i jeszcze polecono mi zmienić to różowe podświetlanie klawiszy ale na ja się w nim zakochałem i niema bata :-)

 

ps2. mam jeszcze problemy z preloaderem ale myślę że będzie soon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej ... widzę przejścia między obrazkami możliwe dzięki guzikowi, ale gdzie guzik do cofania? ... w sumie powiem, że mam mieszane uczucia ... twoje portfolio jest bardzo przyjemne w obsłudze, czytelne i przyjemne dla oka :) ... ale z drugiej strony z czasem robi się bardzo nudne i sztywne ... ja osobiście od portfolio wymagam "życia" ... lubie tu i tam jakieś grafiki ... jakieś efekty itd. ... i wydaje mi się, że tego Ci brakuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz wygląda dużo poważniej. Zwłaszcza jak wywaliłeś - o mnie.

Jeżeli chodzi o linki różowe to mi się również bardzo podobają, ale nie pasują do niczego.

 

Strona jest bardzo mało spójna stylistycznie - to znaczy nie ma ciekawej kocepcji trzymającej wszstko do kupy i nic z tym już za bardzo nie zrobisz, bo wypadałoby całość od nowa przeprojektować. No i jest nudna. Ale raczej mimo to dobrze prezentuje Twoje pracki, których nie ma za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bania

wg mnie troche nudna grafika stronki. Menu w prawym dolnym rogu ma sie nijak do reszty. Strona "kontakt" również nie zabardzo lączy sie z innymi elementami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności