Jump to content

oo79

Members
 • Posts

  430
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  3KORONY

oo79's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. topgunpl dzięki zmiana kompozycji
 2. Witajcie, skrobię sobie w Blenderze taką scenkę. Jak na razie mam problem z kompozycja sceny. Proszę o pomoc. Jej opis w kilku słowach: -na horyzoncie budynek parlamentu -bliżej pojazdy na drodze -pierwszy plan - chatka pospolitego obywatela i on sam. koncept budynku początek stan obecny porady i komentarze mile widziane.
 3. Skopiowałem PyLuxa z folderu luxa (c:Program files\Blender foundation\Blender\lux) do addonow i teraz wywala mi cos takiego przy próbie renderowania. Przynajmniej widzi pyluxa ale kaszani ekspor :
 4. Proszę o pomoc w uruchomieniu external luxrender. -Wersja Blendera 2.57b -System Windows 7 64bit -update ze strony http://graphicall.org/76 -Przeczytany help ze strony http://www.luxrender.net/wiki/LuxBlend_2.5_installation_instructions Przy statcie monit: Gdy odpalam rendera z Blendera, brak reakcji (czarny ekran rendera), ścieżka do luxrendera podana. Poradziecie coś skutecznego?
 5. Znalazłem coś takiego w spawie problemu z gf 4xx: "Guys, there is a chance to find a solution for this perfomance bug, those who have freezes in perspective viewport(even with box or something not heavy), try CTRL+X(EXPERT MODE) and write a comment! " http://www.the-area.com/forum/autodesk-3ds-max/installation---hardware---os/asus-geforce-gtx-480-problems-in-3ds-max-2011/page-6/ testował ktoś?
 6. Bardzo inspirujące jak dla mnie Scatmax jest to co zrobiłeś. Widać że zamek robiony był w archicadzie ;>. Troszkę przeraża mnie ta krowa zagoniona do orania. Wiadomo że nie jest to film rodem z wytwórni WB ale według mnie ma swój smaczek. Sceny 2.5D są piękne. Mam natomiast pytania: 1. Na czym było to renderowane, chyba nie wewnętrzny render Blendera. 2. Na jaki sofcie filmik był składany. Generalnie byłbym szczęśliwy móc widząc więcej takich twoich produkcji.
 7. moje boje, jeszcze w fazie testów: nie bić za mapowanie. * i nocna: * // Ma ktoś pomysł dlaczego mi na renderze wychodzi czarna płyta nad balkonem, 2gim od lewej? w wievporcie gra a na renderze jest czarne jak bobo. Myślałem że normal zły albo 2 face nałożone ale nic z tych rzeczy. // arev dachówki,wyłączyłem displ do szybkiego renderu, światełka w nocnej viz faktycznie przesadzone.
 8. na pewno 600w wystarczy? mam podobne aspiracje co M@Ti
 9. Zimowe rendery fajne ale architektura totalnie, masakryczna (np. różny kąt połaci, wiele bezsensownie pustych ścian).
 10. Ani jedno ani drugie. Scena moja i render mój /za wyjątkiem krzaków/. Chodziło mi o inspiracje sceny z topicu z forum na ever...
 11. a ja kombinuje ze scena wydlubaną na podstawie rendera z forum everow.
 12. Elo!

   

  MAm wielką prośbę, podziel się z łaski swojej displ.mapą blacho dachówki, która jest na tych renderach.

  http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=734535#post734535

   

  Pozdrawiam

 13. noi bardzo fajno,taka komercyjna renderówka, architektura też przyjemna, zwłaszcza ten 1szy domek( lubie drewno). A spróbuj pójść w realizm renderu ciekawi mnie jakby to wyglądało?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy