Skocz do zawartości

Co sądzicie o mojej flashówce..? swank


swank

Rekomendowane odpowiedzi

Straciłaś cnote nocą... I już nie bedziesz miałe..:) Hehe... I ktoś mi powie, że disco polo nie jest dobre:)

Ale przejdźmy do tematu. Rzucam Wam na pożarcie moją skromną i niezbyt dopracowaną pracę. Dlaczego niezbyt dopracowana? Bo dostałem 2 dni na jej wykonanie. Czas pracy ok 10 godz (łacznie ze zgromadzeniem materiałów przedstawionych we flashówce).

Prace wykonałem jako prezentacje dla rodziców na jutrzejszą wywiadówkę... Oj jak dobrze, że mama nie idzie:) A ja z laptopem i projektorem mam to wyświetlać. Jak myślicie nie narobie sobie obciachu?

http://fooze.ovh.org/prez.html

Proszę o szczere opinie.

pozdrawiam - szpaner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fps większy i będzie lepsza dynamika, bo strasznie długo przeładowują się slajdy. Myślę, że się nie zbłaźnisz, ale taką samą prezentację mogłeś powerPointem zrobić - rezulat byłby podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze - nie chcialo mi sie ogladac.

preloader nieczytelny, kolory jakiestakie niedobrane i strasznie powoli to wszystko idzie

rady

- szybciej (25 fps bedzie dobrze),

- dynamiczniej - mniejsze czasy pojawiania sie i znikania napisow - ja wiem ze to fajny bajer, ale on sie znudzi)

- kolory kolory kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że powinno byc szybciej ale pamietajcie, żę to prezentacja i była czytana przez moich kolegów więc nie mogło to wszystko tak frukać. Chociaż fps podniosłem z 15 do 20 dzieki za rady :) Prezentacja wyszła ok i spodobała sie rodzicom. Idziemy z nia niedługo gdzies tam dalej.. Nie wiem po co hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności