Skocz do zawartości

Chli


kojocik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do was zaawansowanych grafikow wielka prosbe, mam pliki .obj, mapa obiektow, i nie mam zielonego pojecia czym je otworzyc, a naprawde potrzebuje je edytowac, prosze was czy moglibyscie mi pomoc?

Umieszczam pliki uploadowalem dwa, wiem ze jest to forum przeznaczone dla programu max3d studio, ale ze jest tu tyle "geniuszy" to postanowilem tutaj zamiescic swoj problem.

 

Z gory dziekuje za pomoc.

 

 

Pliki (nie ma zadnego wirusa ani zadnego trojana)

http://www.sendspace.com/file/3epk4j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

maya używa formatu .obj do exportowania modeli, materiałów itd. Ten plik , który chcesz otworzyć czym został utworzony i co znaczy nienormalne pliki .obj?

 

co do twojego pliku, wcześnej go nie zauważyłem, zaraz sprawdzę

 

EDIT:

sprawdziłem, nie czyta :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie czyta, i czytac ten Maya tego nie bedzie, macie moze jakis inny pomysl ?

 

Kolego prosze Cie pomoz mi, wykombinuj jakis program do edycji, otworzenia tego czegos bo mi juz nerwy puszczaja, po myszke to 2 razy juz na ogrod szedlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi panowie wasze spostrzezenia nie sa trafne, plik nie jest uszkodzony, te pliki pochadza z gry MuOnline, byc moze firma WebZen zrobila swoje kodowanie tych plikow...

 

strona oficialna http://www.muonline.com

 

kieruje sie z tym problemem do was bo cale srodowisko graczy mu nie moglo sobie z tym poradzic, jak Wy sobie z tym nie poradzicie to juz nasze nadzieje polegna w gruzach. Pliki nie sa uszkodzone. HELP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zwroc sie do tej firmy i zapytaj co to jest. Jest bardzo mozliwym ze uzyli wlasnego programu i wlasnego formatu ktory jedynie rozszerzeniem przypomina obj. Jezeli tak bylo to nie ma szans zeby je otworzyc bez specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności