Skocz do zawartości

Cyborg


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jezeli masz to na przezroczystej warstwie to nie ma znaczenia. Pamietaj, ze jak zaczynasz obrazek, to powinienes to robic wg schematu:

 

file > new > ctrl + shift + N (nowa warstwa)

 

 

Co do samego obrazka to proponuje sobie dac spokoj z tym i zaczac od poczatku - w koncu wiele jeszcze na nim nie ma. Proponuje zaczac od ogolnego szkicu, pozniej kolorki i na koncu swiatlocien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na myche to to 2 fajne...ale wydaje mi sie ze zbyt duzo tego samego odcienia i troche za duzo wolnej przestrzeni w oddali...przydalo by sie cos w tle zeby mozna bylo wyczuwac przednia kompozycje i tylnia;)..jedziesz jedziesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt ma racje, trochę mało sie tam dzieje. Jakieś mocniejsze światło by się przydało, może by tak wysadzić jeden ze statków w powierze:) ogólnie ciekawy concept pojadzu (gdyby go jeszcze dopracować):) keep working Dino keep working...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no projektanci...tak sie przyglądam tej pracy i zaczynam wnioskowac to samo...im dlużej na nią patrze tym więcej czegoś brakuje...no ale lubie takie scenki wlaśnie- to nie to co samochody ale...ekhm - wiadome ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zaszczep jakąś perspektywe

masz pojazd ustawiony rownolegle do krawędzi kadru ,a to zmniejsza dynamizm sceny .

moglbys narysowac jak caly szyk wchodzi w zakret (kładzie się na skrzydło), bedziesz mial wtedy kompozycje po łuku na ukos kadru ( im dalszy pojazd tym bardziej obrócony tyłem )

PS: a zaczynac powinienes od szkicu calego kadru duzymi plamami bez zbednych detali , pozniej sobie mozesz zwiekszyc rozdzialke i jechac z poszczegolnymi warstwami.

No ale mysza to rozumiem ze sie srednio rysuje/maluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol Lukasz hehe...dzieki za rady napewno sie przydadzą...ale jesli chodzi o ten kadr i perspektywe to raczej niezwracalem uwagi... niezajmuje się tym tak poważnie..haha ale jeśli dalej tak bedziecie mi dawac rady to napewno sie za to zabiore pożądnie

 

dzieki jeszcze raz i prosze o następną porcję rad - np jak zrobić myszką żeby linie byly plynne a nie jakieś powykrzywiane? Dodam że robie to w Corel Photopaint 9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...dino widze ze mamy te same problemy;)..ja robie plynne linie na duzym powiekszeniu i powoli..jak szybko to kanciaste wychodza.

ps.szkoda ze tak malo ludzi robi w photopaincie nie ma sie od kogo uczyc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności