Jump to content

lolipop

Members
 • Posts

  414
 • Joined

 • Last visited

lolipop's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. Bardzo fajnie opowiedziane. Czemu z gościem na motorze odjechać? Przecież go nie lubi;)
 2. lolipop

  Pierwszy raz

  Jest lepiej z renderem. Deski fajne, Dobrze że pozybłeś się części falek. Uzyskałeś fajny kontrast. Praca już nie jest taka blada. Jak na pierwszy projekt wygląda dobrze. W cieniach widać słaby sampling. Nie wiem czym świecisz teraz, ale w każdym powinno pomoc zwiększenie subdvis. Keep working:)
 3. Muzyka brzmi jak Trent Reznor.Super gameplay.
 4. lolipop

  Pierwszy raz

  "Wszystko robione "z glowy" bez projektu " No coż. to widać;) Rozumiem że to ćwiczenie więc rynny i klamki narazie sobie odpuść. Bryła mocno kuleje. -fale na dachu i ścianach nie wynikają z niczego. -dajesz duże przeszklenia a potem pełną balustradę. Czemu tak? -balustrada kończy się w dziwnych momentach. -co to jest ten szklany box na pierwszym planie na piętrze? -dodaj grubość stropu nad parterem. Co do renderu raczej słabo. Gdzie ten v-ray? Zostaw nocną illuminację i poćwicz jeszcze dzienne. -daj jakiś materiał na dach, -deski pod dachem wyglądają jak parkiet, -niebo sugeruje inny kierunek i kolor światła niż masz na bryle. Lepiej dać zwykłe niebieskie niebo bez poświaty zachodzącego słońca i kierunek światła ustalić z boku a nie z za kamery. Będzie lepszy światłocień. -render jest za ciemny. Daj mocniesze światło i rozświetl cienie. -drzewka i trawa ok.
 5. Tak jak mówi mirach. Za jasne odbicia. Bardzo fajne kolory. Ładny beton. Co to za projekt?
 6. Rendery masz zacne. Tu nie będę nic doradzał bo ciężko taką jakość uzyskać. Super. Projekt bym trochę podrasował: Za monotomnie-wszystkie pomieszczenia w tej samej palecie- przy dłuższym przebywaniu może to być męczące. Może jakieś akcenty? Te podświetlenia liniowe w podłodze i suficie stają się troche wszędobylskie. Z drugiej strony dobrze budujesz nimi klimat:) Roboczy pas w kuchni-fajny patent z zamknięciem. ps.Fajnie by było zobaczyć taką realizację. Ile siedzisz nad taką koncepcją?
 7. Fajne. Dobry klimat. Troszkę łazienka mi nie leży. Brakuje w niej przytulności reszty mieszkania. Kamien na scianiach podlodze, blatach i te lustra nie działają za fajnie razem. Garderoba super, salon super, kuchnia super! :)
 8. Fajnie to w grze wygląda. Doskonałe tło do akcji:)
 9. Niesamowite. Gratsy. Robi wrażenie!
 10. Daj zwykłego rectangular light v-raya rozciągniętego na całą długość za ścianą. Taki cienki i długi plane:)
 11. Super! Wrzuciłbyś szóstą pracę w tapetowym rozmiarze plzzz? :) to ten anioł w wichurze:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy