Jump to content

Zbychowaty

Members
 • Posts

  1,590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Zbychowaty last won the day on December 30 2012

Zbychowaty had the most liked content!

4 Followers

City (optional)

 • Miasto
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zbychowaty's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

191

Reputation

 1. Tv za wysoko ;) Lampa w jadalni doczepiona do...? Jak zatem zrobiłeś cegłe? :)
 2. Deshu, Skocu - pod warunkiem, że klienci będą skorzy do płacenia za takie spacery ;)
 3. Hej :) Napisz coś o nastawach Corony i ile czasu Ci się jedno ujęcie liczyło. Obrazki fajne. Jaki materiał użyłeś na podłodze, bo mam wrażenie, że to jakiś kamień choć bez powiększenia przypomina osb. Pozdrawiam :)
 4. Rozwalają niektóre komentarze :) Upchaj w donicach lokalne kwiaty, dodaj stado krów, przywal ze 3-4 bocianie gniazda oraz wmontuj koła powozowe w lico murów a jeszcze lepiej cały powóz i wtedy będzie bardziej Warmińsko :D Chyba, że kolega drakul coś zupełnie innego rozumie pod pojęciem klimatu Warmii to prosimy o przykłady. Teraz opinia właściwa ;) Bardzo fajne, bardzo spójne i harmonijne. Widać, że nad tym siedziałeś i efekt jest bardzo na plus. Oby więcej takich obiektów. Komin faktycznie coś tam psuje i podejrzenie mam, że jego zakończenie zaburza całość. Chciałbym kiedyś zaprojektować wnętrza dla takiego obiektu ehhh :) Nie obawiasz się może kłopotów z oblodzonym podjazdem? Pozdrawiam i gratulacje! A co do wizek i poziomie MIR-a. Dla tych co tylko wizkują: miejcie świadomość, że meritum pracy architekta to projekt. Wizka, tak pożądana i niezbędna może być meritum dla architekta TYLKO I WYŁĄCZNIE WTEDY GDY MA NA TO CZAS - czyli nigdy :) Stąd podwójnie chylę czoło za całokształt.
 5. Wizki spoko, projekty mogłyby być znacznie lepsze.
 6. Warstwa na mnożeniu, kolor pipetą z taty, opacity na 50%.... :D
 7. Niektóre cholernie słodkie na granicy wytrzymania, inne bardzo przyjemne dla oczu. Hol i pokój hotelowy najciekawsze jak dla mnie. Widok z lotu ptaka również. Pozdrawiam, Z.
 8. Łooo boże ludzie o czym Wy piszecie? O łyżce? O pofałdowaniu firan? O cieniu pod stolikiem? Czy na prawdę, każdy z Was goli gębę równo z płaszczyzną skóry, prostuje zgryz według wzornika lub lewą część moszny podbija do prawej? Meritum to ogólne wrażenie, przedstawienie produktu czy to, co dana wizka ma reklamować a nie takie pierdoły!! Znam architekt wnętrz która czesze gruby hajs za projekt pokazując niekiedy średniej jakości akwarele! To, co przywołujecie to sztuka dla sztuki lub jak to się mawiało kiedyś "przerost formy nad treścią"....
 9. Nigdy nie świeć plejnami przy lampach wielo źródłowych (kinkiety) :P Wizka zacna, prawie na poziomie tych z Obrzeżnej :P
 10. No i co teraz z tymi Czechami? Poprawicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy