Jump to content

pionix

Members
 • Posts

  1,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

pionix last won the day on July 24 2018

pionix had the most liked content!

1 Follower

City (optional)

 • Miasto
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pionix's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

482

Reputation

 1. W kwestii wskazań liczby CPUs przez Backburner'a to chyba jest maksymalna liczba jaką pokazuje (może to jakaś pozostałość z zamierzchłych czasów której nie poprawili). Sprawdziłem u mnie jak puściłem render przez Backburner'a na stacji z 40 wątkami to też pokazywał że jest CPUs 32 ale w rzeczywistości wszystkie rdzenie chodziły i bucketów było 40. Reszta procesorów jak 7900x, 9900k mają mniejszą liczbę wątków więc ich wskazanie jest prawidłowe.
 2. A czy nie jest tak, że Turbo Boost nie włącza się gdy są obciążone wszystkie rdzenie tylko wtedy gdy obciążony jest jeden albo max kilka rdzeni? U mnie na leciwych xeonach tak własnie jest.
 3. Bardzo klimatyczne prace które z przyjemnością się ogląda. Gratulacje!
 4. Bardzo ciekawa prezentacja którą z przyjemnością się ogląda :)
 5. Tak. Przynajmniej u mnie tak było i działało.
 6. Musisz przenieść licencję przez "Licence Transfer Utility". Jedno jest jednak pewne, że jak to zrobisz i aktywujesz maxa (nawet przez transfer licencji) na PC3 to dostaniesz po jakimś czasie telefon z autodesku z prośba o wyjaśnienie czemu licencję jednostanowiskową uruchomiłeś na drugim komputerze. A jeśli nie telefonicznie to przynajmniej w wersji listownej to pytanie dostaniesz ;) Maxa na PC1 nie odpalisz ale jako rendernode będzie działał.
 7. Ogromny kawał świetnie wykonanej roboty pokazujesz. Gratulacje!
 8. Modyfikator Surface: https://knowledge.autodesk.com/support/3ds-max/learn-explore/caas/CloudHelp/cloudhelp/2017/ENU/3DSMax/files/GUID-1456D1B2-7B31-4894-AC2C-A2F60660C922-htm.html
 9. !Ewert - trudne pytanie i nie da się precyzyjnie odpowiedzieć. Orientacyjnie od 2 do 4 dni. Zależy od weny, ilości poprawek, zmian. Generalnie o wiele za długo niż bym tego chciał ;)
 10. Dostaję zdjęcie wnętrza od klienta ale w celu tylko pokazaniu w jakim ma być stylu/klimacie. Opracowanie wnętrza jest po mojej stronie.
 11. Renderek dość świeży sprzed miesiąca:) Do oceny.
 12. Świetne! Wygląda pięknie. Ile orientacyjnie zajęła realizacja całości zadania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy