Skocz do zawartości

Winoo1

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Winoo1 odpowiedział Winoo1 → na temat → Galeria
    tego procesu i tak już się nie da zatrzymać. Gołebiewski, gniazda na Sobieszewie....deweloper musi dostać swoją kapuchę bo się udusi. A że jest popyt... :) Za uznanie dziękuję :)
  2. Winoo1 odpowiedział Winoo1 → na temat → Galeria
    Muszę dodawać na raty :) i ostatnie:
  3. Winoo1 dodał temat → w Galeria
    Cześć! Prezentuję Wam jeszcze ciepły projekt zagospodarowania terenu byłego lotniska Podczele pod Kołobrzegiem. Można by długo się rozpisywać nad nim, ale nie za bardzo mi się chce, dlatego wolę aby obrazy wypowiedziały się za siebie. Standardowo robota zrobiona w maxie, wypalona w Vray a podmalowana w Affinity. full res na behance - https://www.behance.net/gallery/250935595/Podczele-Marina
  4. Winoo1 obserwuje zawartość → The Cathedral i Podczele Marina
  5. O to to to! ➗ https://www.facebook.com/Okoh.A.Onyedikachukwu/videos/1373952027845076/
  6. Ja też ponarzekam - Platige kiedyś robiło cinematiki jakości niemal Blur Studio. A ten wygląda jakby był wypuszczony z silnika gry. Coś w nim mi zaburza odbiór, nie czuję tego klimatu, tej soczystości renderowanego cinematika, do jakiego Platige kiedyś przyzwyczajał :) Coś w nim sprawia, że odnoszę wrażenie, jakby był zrobiony na szybko aby zadowolić inwestora i zapomnieć o temacie.
  7. Winoo1 odpowiedział Winoo1 → na temat → Galeria
    Zacna szydera milordzie :D Szanuję :D A, i dziękuję za komplement :)
  8. Zastanawiam się o wuj tu chodzi? Chaosom w blenderze nie pykła ilość subskrypcji i próbują zachować twarz czy co? Phoenixa już nie robią, TyFlow ma zenitha w realitimie, Svetlin z Tysonem pracują nad implementacją płynów do TF, na forum Chaosu ludzie jojczą jak diabli na support i w ogóle marne updejty i masę błędów w sofcie... Svetlin na wyjściu z Chaosgroup srogo po nich pojechał, obnażył że project managerzy to pazerne hieny i liczy się tylko sprzedaż by zadowolić akcjonariuszy a nie jakość produktu...Wąż zaczyna zjadać swój ogon?
  9. Tego bym się nigdy nie spodziewał!
  10. Winoo1 odpowiedział Winoo1 → na temat → Galeria
    Przepraszam, że odpowiadam dopiero po takim czasie, weekendowe urodziny 4letniej córeczki miałem :) Painter w tym projekcie okazał się może nie niezbędny, ale cholernie pomocny. Masakrycznie przyspieszył proces teksturowania z bardzo dobrą jakością na samym wyjściu z programu. Naprawdę bez niego robota byłaby dużo cięższa, mozolna i efekt końcowy byłby gorszy. No, ale prawdziwym czarnym koniem w projekcie był RizomUV. To, jak szybko i dobrze można rozłożyć ufałki mega skomplikowanych geometrii, to jakaś poezja. Ornamenty, kandelabry, żyrandole - unwrapowanie ich w Rizom to była przyjemność. Serio. A już w ogóle opcja "unwrap similar" rozgniata cyce za każdym razem, kiedy jej używam. Mega. A z tym masterclassem to chyba przesadzasz :) Projekt jak projekt, tylko trochę specyficzny w swojej tematyce. A tak, to wszystko tylko są tylko poligony, jak w przypadku interiora, produktówki czy automotive :) Ale dziękuję bardzo za komplement :)
  11. Winoo1 odpowiedział Winoo1 → na temat → Galeria
    Dzięki, nie powiem, trochę wysiłku w to poszło :)
  12. Winoo1 dodał temat → w Galeria
    Cześć! Dziś kolejna porcja zabawy 3D. Tym razem na warsztat poszło średniowiecze. Prezentuję Wam gotycką katedrę. Ujęcia z wnętrza. Projekt był nieco wymagający. Sama architektura została zrobiona z powtarzalnych modułów. Ornamenty i wyposażenie modelowane z ręki, unwrap w Rizom UV, teksturowanie w Substance 3D Painter. Rendering w maxie i V-rayu. No a postprodukcja w Affinity V3. Pełna rozdziałka + bonusowe screeny tutaj - https://www.behance.net/gallery/244345051/The-Cathedral
  13. @maciek.m cudo! W czym renderowałeś?
  14. Prawda, przeklina znacznie powyżej średniej, ale mi chodziło bardziej o barwność porównań, ich konstrukcję i jak je stosuje. Co do przeklinania, to nie jestem ani fanem, ani przeciwnikiem, chyba, że stosuje się wulgaryzmy zamiast przecinków. A w szczególności jest to dla mnie odrzucające, kiedy robi tak kobieta. Jakoś wtedy traci w moich oczach całą swoją kobiecość i subtelność.
  15. No srogą pompę mam :D
  16. Powiem Tobie ciekawostkę: pracowałem w tym studiu, Czernobyl to była kolejna gra, jaką studio zrobiło po tym jak się z nimi pożegnałem. Bogu dzięki, że nie było mnie już z nimi :D

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.