Jump to content

pionix

Members
 • Content Count

  1,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by pionix

 1. W kwestii wskazań liczby CPUs przez Backburner'a to chyba jest maksymalna liczba jaką pokazuje (może to jakaś pozostałość z zamierzchłych czasów której nie poprawili). Sprawdziłem u mnie jak puściłem render przez Backburner'a na stacji z 40 wątkami to też pokazywał że jest CPUs 32 ale w rzeczywistości wszystkie rdzenie chodziły i bucketów było 40. Reszta procesorów jak 7900x, 9900k mają mniejszą liczbę wątków więc ich wskazanie jest prawidłowe.
 2. Ukojenie dla oczu 😄 Świetny detal 👍
 3. A czy nie jest tak, że Turbo Boost nie włącza się gdy są obciążone wszystkie rdzenie tylko wtedy gdy obciążony jest jeden albo max kilka rdzeni? U mnie na leciwych xeonach tak własnie jest.
 4. Bardzo klimatyczne prace które z przyjemnością się ogląda. Gratulacje!
 5. Bardzo ciekawa prezentacja którą z przyjemnością się ogląda :)
 6. Tak. Przynajmniej u mnie tak było i działało.
 7. Musisz przenieść licencję przez "Licence Transfer Utility". Jedno jest jednak pewne, że jak to zrobisz i aktywujesz maxa (nawet przez transfer licencji) na PC3 to dostaniesz po jakimś czasie telefon z autodesku z prośba o wyjaśnienie czemu licencję jednostanowiskową uruchomiłeś na drugim komputerze. A jeśli nie telefonicznie to przynajmniej w wersji listownej to pytanie dostaniesz ;) Maxa na PC1 nie odpalisz ale jako rendernode będzie działał.
 8. Ogromny kawał świetnie wykonanej roboty pokazujesz. Gratulacje!
 9. Modyfikator Surface: https://knowledge.autodesk.com/support/3ds-max/learn-explore/caas/CloudHelp/cloudhelp/2017/ENU/3DSMax/files/GUID-1456D1B2-7B31-4894-AC2C-A2F60660C922-htm.html
 10. !Ewert - trudne pytanie i nie da się precyzyjnie odpowiedzieć. Orientacyjnie od 2 do 4 dni. Zależy od weny, ilości poprawek, zmian. Generalnie o wiele za długo niż bym tego chciał ;)
 11. Dostaję zdjęcie wnętrza od klienta ale w celu tylko pokazaniu w jakim ma być stylu/klimacie. Opracowanie wnętrza jest po mojej stronie.
 12. Renderek dość świeży sprzed miesiąca:) Do oceny.
 13. Świetne! Wygląda pięknie. Ile orientacyjnie zajęła realizacja całości zadania?
 14. Dziękuję za opinie polka dot. Tak, temat to podłogi.
 15. Takie coś rustykalnego jakiś czas temu się zrobiło:
 16. Tak, jest z tym kicha. Trzeba kombinować. Musze to jeszcze poprawić :)
 17. "Lekko" wgniata w fotel :) Świetne! Ile orientacyjnie poświęciłeś na to czasu?
 18. I poszłooo.... ktoś się stał szczęśliwym lub nieszczęśliwym posiadaczem/nieposiadaczem nowego GTXa 1080 ti za 1500zł ;)
 19. A o takiej ofercie co powiecie MSI Geforce GTX 1080 TI Gaming X 11G? ;) https://www.olx.pl/oferta/msi-geforce-gtx-1080-ti-gaming-x-11g-CID99-IDrVV3L.html#b22c96c23c
 20. Ceny kart są natenczas absurdalnie wysokie. Pech chciał, że musiałem w styczniu zakupić jedną do pracy w Max'ie. Wyszło, że Quadro najtaniej wychodzi. Takie czasy ;) Zakup używanej brałeś pod uwagę? Można wyhaczyć czasami perełkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy