Jump to content

OUTRUN

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About OUTRUN

 • Rank
  Member
 • Birthday 05/16/1989

City (optional)

 • Miasto
  Gdańśk
 1. Fajna sprawa. Podpowiesz coś w jaki sposób wykonujecie skany ? Sam byłem zainteresowany tym tematem, ale zatrzymałem się na etapie wyboru odpowiedniego drona. Jakiego wy używacie ?
 2. Dzięki Piotrze ! Lepiej już nie umiem, ale może kiedyś. Kto wie... Z tą licencją mega żałuję że się bardziej nie zagłębiłem w ten temat. Jednak płacenie haraczu raz w roku nie jest specjalnie przyjemne. Tym bardziej że jest niemały.
 3. Super sprawa. No cóż, może za rok skorzystam z tej metody. Póki co spróbuję nacieszyć się moją mega przepłaconą 2019 :)
 4. Szkoda że wcześniej nie wiedziałem że jest taka opcja. Dopiero co postanowiłem przesiąść się na nowego maxa i zakupiłem 2019 z roczną subskrypcją :( Ciekawe jak wygląda sprawa z legalnością maxa z drugiej ręki ?
 5. Ja siedzę obecnie na 2014. Jeżeli chodzi o wydajność we viewporcie to nie było żadnego problemu. Większość ciężkich modeli było w proxy, wyświetlane jako boxy lub point cloudy. Kiedy przesiadałem się z 2013 na 2014 zauważyłem bardzo duży skok wydajności. Także czas na przesiadkę na nowszy :)
 6. Największym problemem był displacement, który jest włączony na bardzo wielu obiektach (śnieg, asfalt, cegły itp). Przy niektórych obrazkach nie starczało na to 64 gb ramu, co wcześniej mi się nie przytrafiło. Ostatecznie stworzyłem dla każdego kadru oddzielną scenę, w której pousuwałem wszystkie niewidoczne obiekty. Nie jest to specjalnie finezyjne rozwiązanie, ale sprawdziło się bardzo dobrze :)
 7. Dzięki za komentarze. Jakby ktoś z was chciał ściągnąć drzewo które zrobiłem do tego projektu to jest dostępne za darmo na moim profilu ne behancie
 8. Cześć, Mam przyjemność zaprezentować nasz najnowszy niekomercyjny projekt. Wizualizacje: Outrun Studio Projekt: Me Concept Wykorzystane programy: 3ds Max, Corona, Photoshop, Agisoft Photoscan Zachęcam do odwiedzenia naszych profili na: facebooku instagramie behancie
 9. Cześć, Przedstawiam zestaw wizualizacji z początku 2016 roku. Projekt: Loft Magdalena Adamus Programy: 3dsMax, Corona, Photoshop
 10. Wszystkie flary na bieżąco szukane w sieci hasłami typu "light flare". Sporo tego się pałęta w obrazkach googla. Do zrobienia flar od słońca szukałem zdjęć czystego nieba. A potem przemazane w PS. Generalnie ktoś powinien zrobić z tym paczke to zarobiłby miliony.
 11. Dzięki za komentarze. Mogę pokazać rawrendery tylko powiedz które interesują cię najbardziej, bo nie ma sensu postować wszystkich. Piotrze trochę krytyki by się przydało, bo inaczej spocznę na laurach.
 12. Witam. Mam zaszczyt pokazać pierwszy zestaw obrazków na tym forum. Link do naszej strony: http://www.outrun-studio.com/ Projekt: WRB Architects Programy: 3dsMax, Corona, Photoshop
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy