Jump to content
ManiakS

.: Teczka 2d: ManiakS :.

Recommended Posts

Hej ho!

Podoba mi się pomysł teczek i postanowiłem, że założę własną. Postaram się wrzucać tylko aktualne pracki, żeby nie zaśmiecać starociami świeżutkiej teczki :)

Komentarze i krytyka mile widziane (nie muszą być konstruktywne ;))

---

Narazie kilka prac, mniej lub bardziej ukończonych. Wszystkie to komercha więc tematyka narzucona.

atelialeader5mediumlp1.jpg

nomad3mediumho5.jpg

sl010650x650fd1.jpg

sl007650x650zq9.jpg

att00049mediumvv7.jpg

rycerz555mediumzb8.jpg

Edited by ManiakS

Tematyka tematyką (komercha cięzkim chlebem jest :/) ale tylko w jednaj pracce jest to coś...te góry :D śliczne

Czesc juz znana z CA czesc jeszcze nie - wszystko cacy :] Bardzo ladnie poslugujesz sie kolorami i budujesz bryly. I co najwazniejsze wyglada jakby ci to bardzo latwo przychodzilo... to mnie najbardziej denerwuje :P

Jak to kolega Jm... powiedzial, brak tego czegos... ale technicznie odjazd :P

nr. 1 .... po prostu świetny. Pięknie dopracowany.Reszta też... Chciałbym więcej widzieć takiej "komerchy". Front page musiiii być !. Pzdr.

acha, byłbym wdzięczny (i pewnie nie tylko ja) za jakiś mini (lub jeszcze lepiej maxi) "tutorialik" albo step by step czy coś z obrazka nr 1....:-)

Ukłony dla mistrza!

Prace świetne jak zwykle...chciał bym tak lekko budować ruch...oj...bardzo. :)

Pozdrawiam

Kuba

Dobrze, ze mozna komentowac niekonstruktywnie, bo chcialem powiedziec, ze wypasik na maksika!

zgadzam sie z poprzednikami - prace na wysokim poziomie - fajna klimatyka jak i podział kadrów.

Kolorki również zacne :)

no bez kity, robi wrażenie- szczegolnie ten ostatni i te mechaniczne. Pamietam jeszcze sprzed 2 lat taki portet faceta z krzywym nosem w czerwonej marynarce- ogromny progres zrobiles:] teraz to na swiatowym poziomie, rzeczywiscie dają kopa do roboty:]

Na CA juz Ci pisalem ze sa swietne, wiec tylko powtorze :)

Moglbys moze wrzucic ostatni w nieco wiekszej rozdzialce ? Tak w ogole to w jakiej rozdzielczosci oryginalnej pracujesz ?

JmTm00: dzięki, akurat te góry to z refki, ale ważne, że zostało to coś

OmeN2501: no skoro Ty mówisz, że kolor i bryłki są ok to pewnie tak jest, dzięki; niestety nie zawsze przychodzi to łatwo, często mnie krew zalewa jak próbuję namalować coś wiarygodnego albo jak sobie klient wymyśli jakąś mega skomplikowaną scenkę ... w którymś tam temacie pokazałeś jak sobie z tym radzić (scenka z medykiem, marinsem i panienką: super efekt); niestety w 3d jestem noga :/

LISEK: czego? :|

Stachu: thx, no jak trzeba to robię, nawet lubię, chociaż często brakuje mi pomysłów przy vehiclach; trzeba by trochę postudiować

Belus: dzięki, no musi! ;) jak tylko będzie warto coś pokazać w stepbystep to zrobię, na razie mój proces wygląda tak samo jak większości; nic nowego

JakkaS: heh, oj wydaje Ci się, uważam, że moje pracki są raczej sztywniackie ale wciąż staram się żeby było w nich więcej ruchu, życia; niestety jeszcze nie wiem za bardzo jak.

maciekG: thx, hehe dopiero po chwili skumałem, o jaki mech Ci chodzi (przecież w tych górach nic nie rośnie :/)

leander, weedlog, giorgione, Grudzien, Tortur: thx

kolegaalek: heh, ta pracka to był przełom w moim digitalu, byłem z niej dumny jak paw; dzięki

thirdeye: hej hej pencilmasta, dzięki; zależy do czego robię, najczęsciej to coś 4000x4000pxl 300dpi, zawsze można zmniejszyć :D

Ech ale mi nasłodziliście, normalnie mam ochotę walnąć sie na kanapę i napawać się moją wielkością ;P niestety zdaję sobie sprawę ile jeszcze przede mną ...

rycerz555765x1000pl4.jpg

hottime5kopiamediumtu9.jpg

to nie do końca moje, w dużej częsci overpaint:

sl002f850x850gs2.jpg

sl012b850x850xd2.jpg

deepone900x474zg8.jpg

Pracki super. smieszniawe jest ze ten popsuty wizard ma naprzemienne zepsute kończyny ;P

bardzo fajne pracki, nie wiem o co chodzi z tym sharpenem na niektorych przesadzonym, troche to kluje w oczy

Praca z górami bardzo przyjemna od strony waloru i koloru, ale jakoś nie czuję tej odległości pomiędzy górami a postaciami... i góry wydają się małe. Chyba że postaci idą po jakiejś wyżynie i za nimi jest wielka dolina - ale możnaby to wyraźnie zaznaczyć.

Warsztatowo wszystko super :D

hehe-wypasik na maxika-podoba się ;D

a w ogóle komercha to ekchm...nic złego...tylko pozytywnie-i kasa i pasja...choć to drugie czasem przez to szwankuje...

a ja też coś w tym stylu mam zlecone,więc tutek by się przydał Mistrzu:)

misiekhc: czasami używam zbyt miękkich pędzli, wtedy sharpen pomaga; widać zdarza się, że z nim przesadzam;

SzU: masz rację, prackę można by jeszcze pomęczyć ale pewnie już do niej nie wrócę, bo zaklepana;

PAINbringer: dzięki :)

WWWoj: thx, też się cieszę, że w końcu mam czas na takie rzeczy

maronski: gdzie!?;

Stachu, purple: jak tylko będzie z czego ...

surveying3mediumuu7.jpg

mideastcrisis31mediumoa3.jpg

tu minimini stepbystep :D, niedlugo postaram się wrzucić coś bardziej treściwego

covercolor850x850ff2.jpg

cover3copy850x850ev7.jpg

• Like 1