Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim za komentarze. Aż chce się wrzucać więcej :)

 

Łukasz Jaskólski: tytuł 4 obrazka to "aport!" ;)

OmeN2501: jaką ściemę? przecież zbeształem ze 2 obrazki :D To Ty mógłbyś coś pojeździć.

JakóbM: Tak, głównie maluje okrąglakiem - najłatwiej mi nad nim zapanować. Z drugiej strony wiem, że przydałaby się moim pracom większa różnorodność tekstur itp. Zwykłym pędzlem ciężko to osiągnąć. Monitor to HP LP2465 na ustawieniach defaultowych :)

Morbid Karbid: Z ta szarością to jest tak, że zimne światło padające na ciepły kolor pozbawia go po prostu nasycenia (i odwrotnie).Jeżeli jest silniejsze to bardziej narzuca swój kolor - przesuwa po widmie w swoją stronę. Tak to, upraszczając, rozumiem.

 

Dzisiaj wrzucę coś trochę innego. Są to szkice, które robie sobie od czasu do czasu na moim Nintendo DS - polecam jako przenośne urządzonko, które można mieć zawsze w kieszeni i które pozwala malować w każdej wolnej chwili (na przystanku, w kolejce itp).

pozdrawiam

 

colorsslot14smallxg8.jpg

0804181603zw8.jpg

0804140014so4.jpg

0804111106qm8.jpg

colorsslot0smallpb6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na te teczki takich userów jak ty, i sie zastanawiam czy nie przeredagować regulaminu, a zwłaszcza sekcji dot. wulgaryzmów na forum.

 

Człowiek az się zastanawia nad kupnem tabletu, ale zdrowy rozsądek mówi że juz za poźno aby zdobyć takiego skill'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noiprox: gdybyś mógł jaśniej to byłbym wdzięczny. ale jezeli chodzi o te ostatnie ilustracje/portrety, to takie miałem wytyczne - postać na bliżej nieokreślonym tle (elementy do background'u dawałem już od siebie, być może niepotrzebnie)

 

To teraz jedna z chałturek, które czasami robię w wolnych chwilach :)

 

 

1bglmediumbi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie kurdee, faknie :) strasznie masz takie "mięsne" te rysunki, aż trudno mi uwierzyć, że to w ps robione (i to głównie okrąglakiem jak już gdzieś pisałeś)...

Szacuneczek i powaga:)

 

ps. a dało by się wyłudzić trochę więcej jakiś spidów i szkicyków (jeżeli w ogóle masz czas na takie rzeczy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordbiernac: Jasne, że się da :). Ostatnio staram się jak najwięcej szkicować i "spidowac" ale większość z tego nie jest warte pokazania.

Z tym okrąglakiem to nie zawsze jest prawda. Czasami łapie się za inne, co widać na poprzedniej pracy.

 

Takie tam ćwiczonka (z fotek)

armourmediumjc7.jpg

facefoto3mediumxq7.jpg

gryfonmediumkc5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zazdroszczę wyczucia i estetyki :) Panie Sławomirze czekam na więcej prac :)Aha i jeszcze jedno .. ile dziennie poświęcasz czasu na malowanie ?

Edytowane przez JakóbM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no. Coraz tu ciekawiej. Prace naprawde super. Podoba mi się pomysł z bardziej malarskimi studiami anatomii. Do tej pory głównie szkicowałem i chyba też spróbuje tego sposobu. Postaram się być bardziej konstruktywny :). Wydaje mi się że kompozycje mógłbyś podnieść na jeszcze wyższy poziom. Czasami mam wrażenie że to mogło by być lepsze w niektórych pracach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayk: no próbnika nie stosuje w takich ćwiczeniach, to by się mijało z celem.

JakóbM: kilka, kilkanascie godzin dziennie - to moja praca, takze nie mam nic innego do roboty :D

Farvus: no polecam takie cwiczonka, naprawde duzo daja. Co do brakow, to oczywiscie masz racje. Bardzo nad tym ubolewam ale staram sie cos tam wykumac z tej kompozycji itp. Narazie to raczej na "czuja" robie.

aspenboy: Elliot Goldfinger - Human Anatomy for Artists

 

dla odmiany

gorilaz2largejn6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, obadam tytuł.

 

Ostatni obrazek świetny - zawsze mnie zastanawia, jak udaje się tak dobrze zbudować formę/światłocień z jedynie dwóch kolorów. Mnie nigdy nie wychodzi. Nie to, żeby rosła we mnie frustracja... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przegladam Twoja teczke i nasuwa mi sie tylko jedno stwierdzenie: Mistrzostwo swiata!

Wiem ze zazdrosc to brzydka cecha, ale zazdroszcze jak cholera;)

Skoro tak sobie dziergasz te kilka czy kilkanascie godzin dziennie to wrzucaj do teczki czesciej Twoje pracki, zeby moglo sie oko troche poradowac:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć odkurzać teczkę i coś tu wrzucać. Niestety miałem prawie 2 miesiące przerwy od pracy, więc nie mam co pokazać :) - brałem ślub, byłem na wakacjach i takie tam.

Na początek wrzucam więc speeda, spłodzonego ostatnio. Niedługo wrzucę coś więcej.

pzdr

karimatavz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayk: dzięki!:D

Reanimator: thx, takich gorylowych chcę porobic więcej; napewno wrzucę;

OmeN2501: ... wiesz, "no sex until marriage" ;) przekażę gratulacje z miłą chęcią.

 

cwiczonko podczas cwiercfinału turcja-chorwacja, z foty

frstgb4.jpg

my.php?image=frstgb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, wydaje sie, ze przeniosles swoj malunki na inny lepszy poziom (o ile to w ogole mozliwe), czyzby wiecej brushy ? :) ten "husarz" - swietny kolor.

 

edit: ja sie po raz pierwszy wylamalem i wyszedlem z domu opuszczajac Euro ;) ale mialem powod - Hulk Incredible...ale nie zaluje, a Turcy widze celuja final...moga ich zatrzymac tylko Niemcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ: nom, mecz był super. nie mogłem uwierzyć jak Turcy to zrobili;

mant-raz: staram się trochę urozmaicić pędzle; okrąglak jest super ale mimo że nadal jest moim ulubionym, wiele rzeczy idzie mu za wolno i z marnym skutkiem :/ Na Hulka też mam zamiar się wybrać ale narazie przegrywa z Euro i Company of Heroes :)

len_art: thz; to żeś sobie pokibicował :P

janko1987: na meczu Turcja-Niemcy nie było to trudne - przez ponad 100 min nic sie nie działo;

mrozik26: dzięki; jak tylko bede miał okazję posiedzieć nad taką wielką pracą to napewno się pochwalę :)

 

arcymag1700x700gl9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności