Jump to content

Farvus

Members
 • Content Count

  398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Farvus last won the day on September 12 2008

Farvus had the most liked content!

Community Reputation

60 Excellent

About Farvus

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. - Umiejętność karykaturowania jest nieoceniona przy projektowaniu postaci na przykład do komiksów. Można na bazie obserwacji różnych twarzy stworzyć charakterystyczną postać która, będzie czytelna w małym panelu. Dodatkowo uwydatniając różne cechy łatwiej czasami uprościć formę co się przekłada na ogólną efektywność malowania. - Co do bardziej ambitnych prac. Nie wiem czemu aż tak poważnie traktowana jest na tym forum czasami tematyka rysunku. Wyrafinowanie na siłę wychodzi tak jakoś pompatycznie :).
 2. Speedpainty są rozwijające ale głównie jeśli chodzi o kompozycje i kolorystykę. Dodatkowo jak masz już ich sporą kolekcje to nie musisz się martwić nad brakiem pomysłów. Możesz wziąć sobie co ciekawsze i na ich bazie stworzyć coś bardziej zaawansowanego. Niezbyt nadają się do rozwijania postaci bo te wymagają sporo uwagi i choćby minimalnego przywiązania do szczegółów. Trochę lepiej sprawdzają się przy prostych widoczkach gdzie nie ma się tyle do czynienia z formą a więcej jest zabawy z dużymi plamami i kształtami.
 3. Widać tu spory postęp. Widoczki bardzo fajne. Musiałbyś jeszcze nad postaciami popracować. Moja ulubiona stąd praca to ta z rycerzem na koniu. http://img30.imageshack.us/img30/6700/raidere.jpg
 4. Wspaniały update. Jest na czym oko zawiesić. Przy okazji gratuluje sukcesów :).
 5. Zainspirowane Ergo Proxy.
 6. Taki tam eksperyment z wzorkami.
 7. Andrew Loomis "Fun with Wacom" :)
 8. leszek_lenia - troche za dużo czerni używasz. W wielu miejscach traci przez to trójwymiar. Test farb olejnych z programu Artrage.
 9. Szkic troche inspirowany pracami Koji Morimoto EDIT: Poprawka.
 10. Nie rozumiem gdzie w tym overpaincie jest utracona spójność. Działa dalej bo mimo uspokojenia fragmentów wokoło postać i maszyneria za nią dalej są głównym tematem obrazka. Skoro jest focal na poziomie waloru, temperatury koloru i wielkości to czemu by nie wzmocnić jeszcze żywszą teksturą. Raczej warto szukać kontrastów niż wszystko uśredniać.
 11. Szkice z kieszonkowców, które dzisiaj zeskanowałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy