Jump to content

mCh

Members
 • Posts

  602
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  271-T

mCh's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. nowomowapieknamowa przejmuje umysły prostobylenaczasienieważnareszta-ludzi. bilibong gong - lepiej przeczytaj jak traktowano pacjentów, którzy chcieli dodać działy przed tobą - dong dong i skasuj wątek, jeśli chcesz -=TEGO=- uniknąć. rada wujka z ameryki wschodnio-zachodniej. usuwajusuwajusuwaj zanim dr Ug zdąży zrobić z twojego ego pasztet wołowy.
 2. Bylo w newsach ale nie zaszkodzi i na forum wrzucić... Razem z Pendzlem i gabr-y-elem upichcilismy review o niesamowitym programie do animacji i nie tylko. Dodam tylko, że podczas tłumaczenia tekstu nie raz mi ślinka ciekła na samą myśl o boskich możliwościach tego softu. Mniam. Chyba aż się skuszę :>
 3. ZŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO fajne.
 4. OT gabrielu, proszę natychmiast przestań demoralizować młodzież alkoholem! T Nie od dziś wiadomo, że ładnie zaprezentowane i w ładnym otoczeniu (HDRI!!!) wszystko się sprzeda. Wykorzystaj to, drogi Autorze.
 5. szeryfie, jak powiem, że beznadzieja (skłamię) - ban, jak powiem - świetne - podlizuje się. i co ja mam biedny począć? czy ty wiesz, jak tragicznie może to wpłynąć na moją psychikę? szeryfie nie odnoś tak wszystkiego do siebie. to, że ty banujesz jak szalony, nie znaczy, że ja to robią :> bez zgody pendzla nie tknę nikogo, nie bój się :) ps. nie udawaj, że umiesz gadać po chińsku.
 6. uuh, moje kolory... z tego względu po prostu to nie może mi się nie podobać. to mógłby być równie dobrze i sześcian, gdybys dał takie kolorki też bym się rozpływał. cóż poradzić. a cóż to miałoby być swoją drogą?
 7. ja dodałbym jeszcze byka w ustawionego ukosne w stosunku do tej krówki. jakie słodkie.
 8. psychodelia to by była, gdyby autor dodał napis "wsuń mnie głęboko". co ma piernik do wiatraka, czyli skąd u licha ten tytuł? ograniczony jakiś jestem chyba :P ciekawe, ciekawe.
 9. gabriel, jak śmiesz się nie zgadzać z takimi znawcami tematu jakim są nasi forumowicze. jak śmiesz :D :P uncle: tu bumpik mało pomoże myśle, jakośc teksturki i ustawienia mapy przydałoby się zmienić.
 10. nie od dziś wiadomo, że nasz obrzydliwy narkotyk z dyplomem ma dziwne kontakty z tutejszą młodzieżą. PAMIĘTAJ - NIGDY NIE WIESZ, KTO JEST PO DRUGIEJ STRONIE KLAWIATURY.
 11. Poczekaj... wejdę na krzesło. Ghe ghe ghe. Pamiętajcie też, że mówią, iż zmiana=zwiększenie entropii.
 12. Marcin, a gdzie czapeczka "Rutkowski Patrol"?
 13. A pfe, Salvator, nie każdy jest tak zdolny jak ty! Dlaczego mówią na mnie wazeliniarz?
 14. dr Ug, tym razem przetrollowałeś. to było inteligentne, ale zbyt elysianowe. greg: to już dr Ug powiedział kiedyś, po co powtarzać ten sam błąd dwa razy? A poezja i opowiadania musowo! Ja od razu chciałbym dział "mCh" i "dr Ug", abyśmy mogli trollować dowoli! bigle: ja już zamieściłem, w wolnych dyskusjach. prawda, że dobrze się maskuję?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy