Jump to content

miriam

Members
 • Posts

  2,966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

miriam last won the day on January 21 2010

miriam had the most liked content!

5 Followers

City (optional)

 • Miasto
  GreenLand - Suwałki //FreeLancer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

miriam's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

244

Reputation

 1. No to huk będąc po 40 nie mam już na nic szans.to żeście mi na noc dola zapodali; ) A do autora teczki jeśli lubisz maziac z taką lapa ja bym się nie zastanawiał i szukał zleceń. Good work!
 2. zawsze jest jakiś wybór :) albo płać i płacz albo płacz i nie płać. pozdr.
 3. THX, uwielbiam te Twoje kreseczki :). Dajesz, dajesz. //Pozdr.
 4. Dajesz, dajesz :). masz jeszcze sporo czasu. //Pozdr.
 5. wg mnie nie, tym bardziej, patrząc obiektywnie pociąga to za sobą dodatkowe koszty dla poradni, przychodni i innych ośrodków które powiązane są z lecznictwem, ale co kraj to obyczaj w naszym niestety nic mnie już nie zdziwi ;). //Pozdr.
 6. Powiem, tak co do jakości nie mam uwag :), skill, so perfect, but ... mam wątpliwości jeżeli idzie o nawiązanie do tematu i tu mnie to nie niestety nie przekonuje, sam obraz powinien widzowi przekazywać historię, tu imo, mamy scenkę rodzajową z życia marsjan ;). //Pozdr.
 7. Witamy w Bitwie :). popracuj nad kompozycją całości. //Pozdr.
 8. dużo tego i dość to wszystko chaotyczne :), ale widzę że szukasz, czy nie lepiej pomęczyć się nad samymi szkicami ? //Pozdr.
 9. pyt. skąd wziął się tam lis :). //Pozdr.
 10. Witamy w Bitwie Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu sam strój akcji nie czyni ;), może warto by opracować jakieś ogólne umiejscowienie całej sceny ? Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 11. Witamy w Bitwie Informacje o konkursie znajdują się w tym miejscu Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 12. Nic informacja jest ogólna ;), ciekawa kompozycja. //Pozdr.
 13. Witamy w Bitwie Jak się postarasz to pewnie coś będzie ;), Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 14. Witamy w Bitwie Jak również witamy na forum, Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 15. Witamy w Bitwie, Zachęcam do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu, jak również wstawiania w wątku w miarę często, update'ów pracy. Powodzenia. //Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy