Jump to content

miriam

Members
 • Content Count

  2,966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

miriam last won the day on January 21 2010

miriam had the most liked content!

Community Reputation

244 Excellent

5 Followers

About miriam

 • Rank
  Dance macabre

City (optional)

 • Miasto
  GreenLand - Suwałki //FreeLancer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to huk będąc po 40 nie mam już na nic szans.to żeście mi na noc dola zapodali; ) A do autora teczki jeśli lubisz maziac z taką lapa ja bym się nie zastanawiał i szukał zleceń. Good work!
 2. zawsze jest jakiś wybór :) albo płać i płacz albo płacz i nie płać. pozdr.
 3. THX, uwielbiam te Twoje kreseczki :). Dajesz, dajesz. //Pozdr.
 4. Dajesz, dajesz :). masz jeszcze sporo czasu. //Pozdr.
 5. wg mnie nie, tym bardziej, patrząc obiektywnie pociąga to za sobą dodatkowe koszty dla poradni, przychodni i innych ośrodków które powiązane są z lecznictwem, ale co kraj to obyczaj w naszym niestety nic mnie już nie zdziwi ;). //Pozdr.
 6. Powiem, tak co do jakości nie mam uwag :), skill, so perfect, but ... mam wątpliwości jeżeli idzie o nawiązanie do tematu i tu mnie to nie niestety nie przekonuje, sam obraz powinien widzowi przekazywać historię, tu imo, mamy scenkę rodzajową z życia marsjan ;). //Pozdr.
 7. Witamy w Bitwie :). popracuj nad kompozycją całości. //Pozdr.
 8. dużo tego i dość to wszystko chaotyczne :), ale widzę że szukasz, czy nie lepiej pomęczyć się nad samymi szkicami ? //Pozdr.
 9. pyt. skąd wziął się tam lis :). //Pozdr.
 10. Witamy w Bitwie Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu sam strój akcji nie czyni ;), może warto by opracować jakieś ogólne umiejscowienie całej sceny ? Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 11. Witamy w Bitwie Informacje o konkursie znajdują się w tym miejscu Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 12. Nic informacja jest ogólna ;), ciekawa kompozycja. //Pozdr.
 13. Witamy w Bitwie Jak się postarasz to pewnie coś będzie ;), Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 14. Witamy w Bitwie Jak również witamy na forum, Regulamin konkursu Wszelkie pytania dotyczące konkursu zadajemy w tym miejscu Zachęcam do możliwie częstego wstawiania postępów z pracy. Powodzenia. //Pozdr.
 15. Witamy w Bitwie, Zachęcam do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu, jak również wstawiania w wątku w miarę często, update'ów pracy. Powodzenia. //Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy