Jump to content

Dann.G

Members
 • Content Count

  993
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dann.G last won the day on August 12 2012

Dann.G had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

About Dann.G

 • Rank
  Member
 1. Dokładnie. Koleżka wygląda, jak oprawca... stolika w McDonaldzie. Macki nie dodają mu powagi, czy charakteru. Ścięta głowa hm, taka zamyślona.., ale tło za to nieźle pociągnięte. Mało przekonująca praca jak na "fronta", ale to tylko moja opinia.
 2. Jeszcze wcisnę swoją wersję- mam nadzieję, że rychło w czas.
 3. W tym ostatnim brakuje trupa, który był od początku koncepcji, no ale przespałem moment 28ego :(
 4. Dziękuję bardzo i jednocześnie przepraszam za przerwę w nadawaniu. Praca poszła w pion i mam takie 3 stepsy:
 5. Dzięki Adek - jeszcze tylko opcja ew. zmiany treści tematu w trakcie pracy - można czy nie?
 6. Nie przesadzasz aby trochę? :cool: Co ma wartość w PLN Wacoma modelu X. czy Y do umiejętności ilustratora? Może i sprzęt się różni trochę parametrami, ale moim zdaniem - nie w tym rzecz. Po prostu trzeba pracować. A to, że startują mniej lub więcej zaawansowani userzy, no to "Sorry, ale taki mamy klimat" ;) Każdy sprawny manualnie startować może, czy to na kartce, czy na monitorze! P.S. Czy ktoś z zorientowanych może kiedyś się wypowie na moje pytanie powyżej? Gdyż zastanawiam się nad zmianą treści rozwinięcia tematu, a swoją drogą - czy takowa zmiana w trakcie jest dopuszczalna?
 7. Fajne rysuny, zwłaszcza ta leżąca babka i bluza na wieszaku.
 8. Dzięki soyletGreen! Też najbardziej spodobała mi się koncepcja z autem, chciałbym w niej pójść bardziej w stylistykę sci-fi lat 80ych. Dziś miałem trochę czasu to popchnąłem nieco do przodu. Zastanawiam się nad rozbudowaniem pracy w pionowy kadr... Pozdro
 9. Dzięki! Dziś wstawiam trochę miniaturek w szarościach dla głębszego studium sceny. Mimo wszystko mam wrażenie, że to wszystko jakoś mało zróżnicowane od siebie.. Niektóre powychodziły jakby nie związane bezpośrednio z uprzednio opowiedzianym tematem, ale wstawiam je również, może się przydadzą w przyszłości. Postaram się coraz częściej wrzucać update'y.
 10. Trochę mam zagwozdkę odnośnie poziomu "brutalności" mojej sceny, z regulaminu: Czy wedle tego punktu moja praca może głosić poparcie dla przemocy, jeśli jej główny bohater będzie przedstawiony w scenie po strzelaninie z nieco wypatroszonym cyborgiem? :cool: Brzmi trywialnie, ale pytam zapobiegawczo, aby nie zostać zdyskwalifikowanym.
 11. Cześć! Postanowiłem popsuć trochę wasz wzrok swoimi gryzmołami w tej bitwie. Bardzo spodobał mi się temat, a postanowiłem go zinterpretować całkiem prosto: Detektyw Drake jest człowiekiem "wzbogaconym" o szereg pomocnych broni i implantów, które mają ułatwić mu wykonywanie zawodu. Jego specjalność, to śledzenie i eliminowanie cyber-jednostek wykradających najnowsze raporty technologiczne, wyciekające z korporacji NewRecon©. Akurat dziś udało się Drake' owi dopaść kolejnego przestępcę, który wykradł informacje mówiące o innowacyjnej technologii aplikacji wytwarzającej zdolności magiczne u cyber-ludzi. Na dziś umieszczam szkic w szarościach. Może przy odrobinie szczęścia coś z tego będzie:cool: Pozdro
 12. No i tu to ja rozumiem, rekomendacja na froncie jak najbardziej zasłużona. Przy paru pierwszych pracach parsknąłem śmiechem, bardzo "czaję" podany klimat. W późniejszych wrzutach widać lekkie popadanie w rutynę, mniej poszukiwania.., ale to pewnie też gdzieś Cię zaprowadzi ;) Propsy
 13. Mój głos na Kalberosa - klimatyczny i dynamiczny kadr. EC - w kolorze się fajnie praca trzyma, ale poza tej babki nieodparcie przypomina mi pozę "dj-ską".
 14. Hello, na rozbujanie : (edit - widzę, że wszyscy nazywają prace, to dopisuję: "Południca")
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy