Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne , że masz rację ale wydaje mi się Painter może zdwoić siłę rażenia malarskości ( + tak jak napisałem , mega talent ManiakSa ) .

 

Po za tym to nie znam się na tym za bardzo , jestem tylko statystą na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako ze lubie wszelkie "laki" (wilkolaki, kotolaki...) to tygrys wymiata - swietne kolory! Ostatni jest dla mnie przykladem mistrzostwa swiata. Dajesz niezlego kopa - siadam cos popackac. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwo, jak patrze z jaką swobodą to jest zrobione to az mi mina sie wygina, ja własnie przesiaduje nad jedną pracą i poprostu nie umiem jakgdyby.. nic. szczegolnie jak mam w kolorze malowac. jak to sie tak.. ze tak to... wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=923792&postcount=325

 

Ta ostatnia praca... trochę brakuje słów... mieszanka wspomnień z dzieciństwa - Thorgal, [też komiks o latającym zamku, pastuszku który zerwał więź - nazwa gdzieś mi zaginęła]... - przenikliwy klimat i lekkość... trudno nawet pisać, żeby nie użyć złych przymiotników.

 

[edit] Aspenboy - miałem nadzieję że ktoś spróbuje naprowadzić.. Hugo znam, ale to NIE to... Ten wspomniany to był krótki komiks chyba w fantastyce, albo w jakimś zbiorczym zeszycie - Czarno-biały [raczej na pewno], realizm... (Rycerze z latającego zamku, zabierają pastuszka marzyciela, zostają zaatakowani przez smoka/potwora [powstałego z dziewki] i żeby utrzymać zamek muszą trzymać się za ręce - w kupie siła...) uśpieni rycerze... uśpiony zamek... śpiący rycerz... jakoś tak.

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze - widze, ze niektore bledy powtarzam do znudzenia :)

 

teli: tak, to swiat G. Martina - "Gra o Tron" itd. Okladka jest do systemu RPG opartego na jego prozie;

Grzessko: yup, masz racje, po komentach juz widze, ze kolo zgubil bark i ma pogieta tarcze. jakos mi to umknelo podczas pracy. thx;

serio: tak, od raz jade kolorem; czasami jeszcze naszkicuje sobie kompozycje w czerni i bieli, zeby zaplanowac podstawowy walor. Czesto zaczynam w monochromie, potem dodaje kolejne kolorki, zmieniam nasycenie. Dobrze jest z gory ograniczyc sobie patete. Ale i tak najwazniejszy jest walor - bez tego kolor nie ma znaczenia;

Frank600: ziarno Capitanskie nie tyle sie tam wdarlo co sam je wrzucilem :) ta bitwe jechalem glownie zestawem Cpt. jaki ostatnio wrzucil na forum. 2,3 pedzeli zostaja u mnie na stale :)

Co do progsa to uzywam tylko Photoshopa. Z Painterem poklocilem sie dawno temu.

thirdeye: stepow nie mam niestety, wrzucam za to szkic do bitwy;

Thalion: no na takie pytanie nie da sie latwo odpowiedziec. Krotko mowiac staram sie bardziej przekladac obraz na "język pędzli" niż renderowac fotorealistycznie;

Cpt.Obvious: do jakiego zdjecia, man? to sredniowiecze!

 

soicoverssketch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To , że urwałeś mi kolejny raz łeb to chyba wiadome . Czekałem aż to wrzucisz na maxa bo z diga niemogłem zapisać do magicznego folderu rozgniataczy głów :P Hieny zdecydowanie najdebest - mam wrażenie , że nie malowałeś poważnego artu do gry tylko zrobiłeś sobie wprawkę głowy hieny z różnych kątów :) Lekko , przyjemnie , bez wysiłku zmasakrowałeś widza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz pisalem o tym. Na tym forum sa prace tak dobre ze motywuja do działania. Ale tylko twoje prace powoduja ze mam chec wyrzucić tablet przez okno...Sory stary, ty nie motywujesz...ty demotywujesz.

 

PS. swoja droga moglbys opisac plan twojego działania w digitalu? np. na podstawie hien- szukasz referek, czy swiatlo moze budujesz z bani? od czego zaczynasz, no zdradz nam troche sekretu zwiazanego z procesem powstawania takiej pracy;]

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to sam " proces" czy plan działania jest tu strasznie mało istotny. Z tego co wiem Sławek większości aspektów pracy leci z bani ( światło anatomia kolor ) samo to dużo mówi nam o poziomie skilla :) ale nie o to chodzi

 

Maniak jest dobry bo nie kopiuje " rzeczywistości" ale ja interpretuje sztuka niezwykle trudna le efekty widzimy wszyscy na załączonych obrazkach. Każdy elemet w tych rysunkach nie jest bezmyślnie przerysowany co do piksela ale jest przełoży na język pędzli ( chyba Rondo to napisał :) ) i to jest genialne

 

Ale to moje zdanie jak jest sam Maniak wie tylko :)

 

Moje komęty Znasz ja nadal czekam na więcej dynamitu od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności