Jump to content

Rotcore

Members
 • Posts

  1,361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Rotcore

 1. Rotcore

  Rot Boyz

 2. Rotcore

  Rot Boy

  From the album: Rot Boyz

 3. Rotcore

  Z deszczu pod rynnę

  From the album: Nowy początek

  Taka odskocznia między zleceniami bo miałem chęć na coś bardziej malarskiego...
 4. Rotcore

  Nowy początek

  Tutaj będą moje najnowsze nowości
 5. Rotcore

  Senior Developer

  Ilustracja dla firmy z branży IT, która pojawi się w formie printu na koszulki lub inne media ;P - outsider - lekko wypalony już (nie wiem co ma w ustach ) weteran kodowania - istny czarodziej... Gandalf fu**ing Biały ️zmieniający swoim (co prawda zmęczonym) wzrokiem linijki kodu w pełni funkcjonalne programy Do you wanna develop an app? Pozdro!
 6. Rotcore

  Junior Developer

  Ilustracja dla firmy z branży IT, która pojawi się w formie printu na koszulki lub inne media ;P - pełen zapału i pomysłów "baby geek" chcący zmienić świat - zajarany programista chcący przekuć swoją świeżo nabytą wiedzę i umiejętności w coś wartościowego... Do you wanna develop an app? Pozdro!
 7. Dziękówa Klicek! Frajda przy tym była świetna może mi się kiedyś uda do gamedevu na dłużej😜 Tymczasem dorzucam nowość do serii animal head w stylu łączącym moje ostatnie "kobiety" cell shading z gradientami i malowaniem jak w "zwierzakach"... może kolejne zrobię podobną techniką.
 8. Rotcore

  Hiena - Gag ball

  Autorska ilustracja wykonana w wolnej chwili.
 9. Dzięki za opinię! Nad animalhead właśnie pracuję żeby wznowić 😜 Swego czasu miałem przyjemność namalowania kilku ilustracji tła do gry. Chodzi o *remaster gry przygodowej typu point & click "Edna & Harvey: The Breakout" z 2008 r. niemieckiego studia Daedalic Entertainment. *Remaster, czyli odświeżenie grafiki, przeniesienie na nowsze systemy i dostosowanie do jakości HD, UHD i 4K. Zmianie uległa cała szata graficzna, animacje, interfejs, itd. Podwykonawcą całego projektu było Wrocławskie studio "The Knight of Unity" i to z nimi współpracowałem wykonując ilustracje. Otrzymywałem line arty (czyli rysunki czarną linią na białym tle jak na obrazku nr2) i wg odgórnie ustalonego stylu malowałem je ze światłocieniem budując cały klimat danej lokacji w grze. Ponad to miałem też swój udział przy malowaniu obiektów na poszczególne lokacje (czyli przedmioty, które dało się zebrać do ekwipunku lub kliknąć wywołując jakąś interakcję). W większości było to uzupełnienie do lokacji malowanych przez kogoś innego więc jako przykład podałem tylko to co w 100% ja wykonałem na obrazku nr4. Na obrazku nr1 jest pokazany przykład lokacji sprzed remastera (ciekawscy mogą sobie wyszukać na youtube jak wyglądała ta gierka) Mega przyjemne zlecenie i współpraca. 1. To była moja lokacja testowa, po której otrzymałem pozostałe do zrobienia. 2. Dostawałem takie line arty do pokolorowania 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
 10. Część! Swego czasu miałem przyjemność namalowania kilku ilustracji tła do gry. Chodzi o *remaster gry przygodowej typu point & click "Edna & Harvey: The Breakout" z 2008 r. niemieckiego studia Daedalic Entertainment. *Remaster, czyli odświeżenie grafiki, przeniesienie na nowsze systemy i dostosowanie do jakości HD, UHD i 4K. Zmianie uległa cała szata graficzna, animacje, interfejs, itd. Podwykonawcą całego projektu było Wrocławskie studio "The Knight of Unity" i to z nimi współpracowałem wykonując ilustracje. Otrzymywałem line arty (czyli rysunki czarną linią na białym tle jak na obrazku nr2) i wg odgórnie ustalonego stylu malowałem je ze światłocieniem budując cały klimat danej lokacji w grze. Ponad to miałem też swój udział przy malowaniu obiektów na poszczególne lokacje (czyli przedmioty, które dało się zebrać do ekwipunku lub kliknąć wywołując jakąś interakcję). W większości było to uzupełnienie do lokacji malowanych przez kogoś innego więc jako przykład podałem tylko to co w 100% ja wykonałem na obrazku nr4. Na obrazku nr1 jest pokazany przykład lokacji sprzed remastera (ciekawscy mogą sobie wyszukać na youtube jak wyglądała ta gierka) Mega przyjemne zlecenie i współpraca.
 11. Odkurzam 😜 Od najnowszych od góry 😉 Bunny Marthy - spersonalizowana ilustracja na zamówienie GWP Queen - spersonalizowana ilustracja na zamówienie Prywatna ilustracja Animalhead series - Come to Daddy Animalhead series - Born to be wild Animalhead series - POV Animalhead series - Rabbit Hole Fanart Punishera Fanart Blade Runnera W następnej wrzucie ilustracje jakie wykonałem do gry typu point'n click CHEERS!
 12. Rotcore

  Bunny Marthy

  Ilustracja zrobiona na zamówienie. 100% Personalizowana. Finalnie przygotowana do druku Fine Art 100 x 70 cm.
 13. POE 2 jaram się godna odpowiedź na diablo 4, don't You think?
 14. Rotcore

  GWP Queen

  Ilustracja zrobiona dla właścicielki marki Girls Watch Porn. 100% Personalizowana Finalnie przygotowana do druku Fine Art 100 x 70 cm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy