Jump to content

dezzed

Members
 • Posts

  245
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dezzed's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. Wyszło co najmniej genialnie :), podoba się.
 2. Dokończę poza bitwą :).
 3. Dzięki Panowie za uwagi. Tak jak pisze Urbanboogie to nie spojler, tylko takie dziwne coś co maja cadillac'ki. http://dayerses.com/data_images/posts/cadillac-series-62-convertible/cadillac-series-62-convertible-07.jpg Nie mam pojęcia jak to się nazywa. Może źle to narysowałem, skoro jest to nieczytelne. Bombadil kurz, pyłki i iskierki pojawią się w późniejszym etapie pracy :) Rotcore mi bez tego tyłu za pusto jest, ale jak coś to mam go na oddzielnej warstwie. Popatrzę jeszcze jak będzie lepiej. Pozdrawiam.
 4. Bombadil dzięki. Wrzucam kolejne etapy hurtem, żeby nie było że się obijałem. pozdrawiam
 5. Witam. Zaklepie sobie miejsce, na początek taki szkic. Pozdrawiam.
 6. Gołębie zostały, za leniwe są żeby latać ;). Finał w pierwszym poście.
 7. Pasiterek - dzięki Swiezy - jakoś nie mogę się zebrać ale kiedyś będzie trzeba bo trochę prac się zebrało a tu trochę koloru
 8. finał ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Witam. To i ja się przyłącze, szkic na początek. Pozdrawiam.
 9. Scenka bardzo ładnie wyszła, wydaję mi się tylko, że pociąg za bardzo "pływa", w podmiejskich bardziej trzęsie. No chyba, że to intercity.
 10. Urywa to i owo, świetne prace. No i jeszcze ... poka speeda, nikomu nie powiemy.
 11. Fusman, Mayer, Beesart dzięki za mile słowo kilka nowych rzeczy speed z tsp, poprawiłem jak napisał ortheza kolejny widoczek rozrysowany helikopter dwie gęby i rysy z metra, kilku - kilkunasto sekundowe, jakieś super nie są, ale krótkie czasy i nadpobudliwi ludzie nie ułatwiali z czasem może będzie lepiej :) sorry że taka długa kiszka Pozdrawiam
 12. przyznaj się, brałeś coś ;), fajna ta gęba
 13. piękna ta ostatnia, klimatem dopasowana do pory roku
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy